שילוב מבטיח? במאי סרטי אימה עבור העיבוד הקולנועי של Borderlands • HWzone
טכנולוגיה

שילוב מבטיח? במאי סרטי אימה עבור העיבוד הקולנועי של Borderlands

סדרת משחקי הפעולה-תפקידים המצליחה תזכה לסרט משלה – עם איליי רות' בכסא הבמאי

עם ההצלחה הנאה של הסרט Sonic The Hedgehog (הכנסות של כ-216 מיליון דולר בתוך 12 ימים), טבעי לשמוע על עוד מיזמים להפוך משחקי מוכרים לסרטי שמתחילים להתקדם – ואחד מהם נועד לתרגם את ההצלחה הגדולה של סדרת Borderlands מבית חברת Gearbox Software להצלחה על המסך הגדול.

תוכניות להפוך את משחקי הפעולה-תפקידים ההומוריסטיים לסרט החלו עוד בשנת 2015 תחת אולפני Lionsgate, עם המפיקים אבי ארד וארי ארד להם נסיון עשיר בהובלת הפקות של סרטי גיבורי-על שקיבלו את המושכות גם בפרויקט הזה. כעת כל הסיפור הופך למעניין ורלוונטי הרבה יותר – עם ההכרזה על כך שאיליי רות' (Eli Roth) יהיה הבמאי.

מסרטי אימה לסרטי פעולה ומדע בדיוני שמיועדים בראש ובראשונה לקהל צעיר? זה יהיה מעבר מסקרן עד מאוד

רות' מוכר בעיקר בזכות סרטי האימה שביים, ובהם שני פרקי Hostel השנויים במחלוקת וכמו כן Cabin Fever המדמם משנת 2003. הוא מוכר גם בשל תפקידו כשחקן בלהיט האלים של קוונטין טרנטינו, 'ממזרים חסרי כבוד', בתור סמל דוני דונוביץ'. האם זה אומר שניתן לצפות כי הסרט Borderlands יכיל גם הוא אלמנטים של אימה ואלימות המיועדים לקהל בוגר ומלווים את הקריירה של רות' מתחילתה? קצת קשה להאמין בכך משום שכיוון כזה עלול להקטין משמעותית את קהל היעד הרלוונטי ליצירה, אך זה משהו שיהיה מעניין לברר בהמשך הדרך.

סדרת משחקי Tales from the Borderlands של חברת Telltale Games הוכיחה כי ליקום העלילתי של Borderlands יש פוטנציאל גדול – אבל זה עדיין לא מבטיח שתרגום הנוסחה לעולם של הוליווד יעבוד

עם בחירת הבמאי והשלמה מדווחת של התסריט עבור היצירה, נראה כי השלב הבא יהיה לגלות מי יהיו השחקנים הנבחרים – ומתי נוכל לראות את התוצר הסופי בבתי הקולנוע כמובן. נכון לעכשיו טרם ברור מתי Borderlands יהפוך מרעיון להפקה מעשית, אך הוא עולה אל מקום גבוה בבורסת השמות הגדולה של יצירות קולנוע המבוססות על משחקים – שכוללת עוד מגוון שמות מפורסמים כדוגמת Uncharted, , Minecraft, Half-Life, Metal Gear Solid ו-Mortal Kombat. שיהיה בהצלחה!

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close