'שומרי הגלקסיה' משתלטים על עולם הבידור

עם סדרת משחקים חדשה שתפותח בידי חברת Telltale הפופולרית וקדימון טרי לסרט ההוליוודי השני, נראה שהאאוטסיידרים של מארוול נהנים מפופולריות חסרת תקדים

עד לפני שלוש או ארבע שנים, האנשים היחידים שהייתה להם היכרות ממשית עם 'שומרי הגלקסיה' (Guardians of the Galaxy) היו חובבי הקומיקס האדוקים, שעקבו אחר ההתפתחויות של היקום העלילתי מבית חברת מארוול (Marvel). קבוצת הגיבורים האינטרגלקטיים הבלתי צפויים הייתה אהודה, אך לא קרובה כלל לפופולריות של גיבורי העל הגדולים של החברה.

כל זה השתנה עם ההחלטה לצרף אותם אל העולם הקולנועי המתפתח של החברה, ולמרות ספקות וחששות התחלתיים – טריילר בכורה מעולה (וגם סרט שלם לגמרי לא רע) עשה את העבודה, והשומרים הפכו לכוכבים הגדולים של הוליווד לשנת 2014, עם הכנסות בינלאומיות כוללות של 770 מיליון דולר ופופולריות חדשה אדירה ברחבי הרשת.

חלפו שנתיים, ונראה כי האהדה למותג לא פחתה, ואולי גם להיפך – וכעת שומרי הגלקסי בדרכם להפוך גם לכוכבים של שוק המשחקים, תודות לסטודיו Telltale Games שהכריז כי ישתף פעולה עם מארוול ויעבד את סדרת הקומיקס (זו המודרנית שהחלה דרכה בשנת 2008, עליה מבוסס גם הלהיט הקולנועי) לסדרת משחקי הרפתקאות חדשה בחלוקה לפרקים ולעונות, בדיוק כפי שעשו בעבר לסדרת הקומיקס 'המתים המהלכים', סדרת 'משחקי הכס' וגם לבאטמן של המתחרה DC Comics.

Telltale אינה חוששת משיתוף פעולה עם כל חברה וכל מותג פופולריים לטובת רעיונות חדשים, כך נראה, ועבור המעריצים (הטריים והוותיקים כאחד) מדובר בגישה מבורכת בהחלט. Guardians of the Galaxy: The Telltale Series יושק בחמישה פרקים במהלך השנה הבאה, עבור המחשבים האישיים, הקונסולות הביתיות של סוני ומיקרוסופט וגם עבור מכשירי אנדרואיד ו-iOS – אז היכונו.

אם לא די בכך – במארוול פינקו אותנו גם בטריילר חדש, שני במספר, לאחד מהסרטים הכי מדוברים עבור עונת שוברי הקופות הקרובה: Guardians of the Galaxy Volume 2, כמובן.

הטריילר החדש ממחיש פעם נוספת שסוס מנצח לא כדאי להחליף, ומציע את כל מה שהפך את הטריילרים עבור הסרט הראשון למוצלחים: קטעי הומור קצרים נהדרים, הרבה אקשן ביניהם ופס-קול עם שיר רוק קלאסי אהוב. התוצאה נהדרת מבחינתנו, וללא ספק גורמת להמתנה להשקה בחודש מאי להרגיש קשה ומאתגרת יותר.

לא נופתע אם הפרק השני בעלילות סטאר לורד וחבורתו יצליח לשבור רף הכנסות של מיליארד דולר בבתי הקולנוע ברחבי העולם, אשר שמור אך ורק לדמויות הגדולות והפופולריות ביותר
לא נופתע אם הפרק השני בעלילות סטאר לורד וחבורתו יצליח לשבור רף הכנסות של מיליארד דולר בבתי הקולנוע ברחבי העולם, אשר שמור למותגים בודדים ומפורסמים במיוחד

עם יותר מ-2.5 מיליון צפיות בחשבון הרשמי של מארוול ב-YouTube ויותר מ-6 מיליון צפיות נוספות בערוצים מקבילים שונים בפלטפורמה בתוך שעות ספורות בלבד – נראה שאנחנו ממש לא היחידים שממתינים לשובם של השומרים.