נטפליקס ממציאה מחדש את The Witcher: התמונות הראשונות • HWzone
טכנולוגיהכתבות נבחרות

נטפליקס ממציאה מחדש את The Witcher: התמונות הראשונות

אז איך יראה סופרמן בתור צייד המפלצות המפורסם של עולם הגיימינג? כעת אנחנו מתחילים לקבל מושג

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מתוך פרוייקטים מסקרנים רבים של חברת נטפליקס בתחומי הסדרות וגם הסרטים בולט אחד שעשוי למצוא חם בליבם של חובבי המשחקים, וכנראה גם חובבי 'משחקי הכס' – הגרסה הטלוויזיונית של סדרת ספרי The Witcher מהסופר הפולני אנדז'י ספקובסקי, אשר זכתה כמובן להכרה גדולה הרבה יותר בתור סדרת משחקי התפקידים המשובחת של סטודיו CD Project הפולני.

למרות שמועות עקשניות על כך שהשחקן ניקולאי קוסטר-ולדאו, ג׳יימי לאניסטר ממשחקי הכס בשבילכם, יהיה זה שייבחר לגלם את גראלט מחסל המפלצות בעל השיער הכסוף, כנראה בשל דמיון בלתי מבוטל בינו לבין גרסת המשחק של הדמות – מי שנבחר לתפקיד באופן די מפתיע בסופו של דבר הוא דווקא הוא הנרי קאוויל, אשר מגלם גם את סופרמן בגלגולו הנוכחי על המסך הגדול.

הליהוק המתבקש הזה שרבים מהמעריצים חזו לא קרה בסופו של דבר

הבחירה בשחקן בריטי לתפקיד דמות שנתפסת כבעלת סממנים מזרח-אירופאים גרמה ללא מעט גבות להתרומם – וכעת אנחנו זוכים לחשיפה קצרה ראשונה של קאוויל בנעליו החדשות, עם השיער הכסוף הארוך וללא זקן – מה שעשוי להעיד על כך שעלילת הסדרה תהיה קרובה יותר לאירועי המשחק הראשון (או שלא – אחרי הכל מדובר בעיבוד נפרד ושונה עבור הספרים).

הכירו את גראלט, בהופעתו הראשונה בגרסת המסך הקטן – יש כבר כאלו שמצחקקים ומצהירים כי מדובר במראה שהוא מעין שילוב בין לגולס ללוציוס מאלפוי

סרטון קצר שעלה בחשבון הטוויטר הרשמי של נטפליקס מציג טייק מיום הצילומים הרשמי הראשון, בו קאוויל פונה אל המצלמה מבלי להגיד דבר, מצוייד בעינים חתוליות בגוון צהוב ושריון שמרגיש מוכר, ולוגם מבקבוקון שיקוי שגם הוא ירגיש מוכר למדי לאלו שהתנסו במשחקים בכיכובה של הדמות. האם בכל זאת יש כאן ליהוק מוצלח ופוטנציאל להצלחה? מוזמנים לספר לנו מה הרשמים שלכם מהעניין בתגובות.

צילומי העונה הראשונה של הסדרה החלו כעת בהונגריה, כך שיש סיכוי לא רע שנוכל לצפות בתוצאה הסופית כבר במהלך שנת 2019 – משהו שגם נכתב בסוף הסרטון המדובר, ללא פירוט נוסף כלשהו. שיהיה בהצלחה!

צמד המחשבות נוספות לליהוקים שנבחרו בידי יוצרי סדרת הטלוויזיה


תגיות
Back to top button
Close
Close