מלחמת הסלולר חוזרת? גולן טלקום מציעה חבילות ללא הגבלת גלישה • HWzone
טכנולוגיהצרכנות

מלחמת הסלולר חוזרת? גולן טלקום מציעה חבילות ללא הגבלת גלישה

קצת אחרי שקיבלנו עליות מחירים קלות אצל רוב המפעילות – מגיע זמני חדש ומעניין של חברת גולן טלקום

מספר הכרזות על העלאת מחירים, עם או בלי נסיון "להמתיק" את התמורה המוצעת לצרכנים, עליהן סיפרנו לכם בחודשים החולפים גרמו לנו להאמין כי שוק הסלולר כולו בדרך להפוך ליקר קצת יותר עבור המשתמש הממוצע – אך נראה כי יש להודות לשחקניות כדוגמת We4G הצעירה (אקספון לשעבר) שניצלו את ההזדמנות במלואה ויצאו בהצהרות רשמיות על כך שאצלן המחירים אינם זזים לשום מקום, משום שעתה ישנה תחושה כי התחרותיות בשוק חוזרת לסיבוב מחודש.

גולן טלקום, אחת מאותן שחקניות שבחרו להעלות את מחיר החבילה הבסיסית שמוגדרת כבלתי מוגבלת בכ-8 שקלים בחודש – יוצאת עתה במבצע חדש לזמן מוגבל, בו היא מציעה חבילה ללא הגבלות דקות שיחה, ללא הגבלה בכמות המסרונים וגם ללא הגבלה בנפח הגלישה הסלולרית במחיר חודשי של 35 שקלים, כלומר פחות במעט ממחיר החבילה שהייתה זמינה עד כה עם נפח גלישה של 30GB "בלבד".

בגולן לא הסתפקו בחבילה המשופרת בלבד – ופצחו גם בקמפיין פירסום שלה ברחבי הרשת, עם ציון העובדה כי הפעם הקודמת בה הוצעה חבילה ללא הגבלת גלישה למשך שבוע הביאה איתה 30,000 מצטרפים חדשים, כך שנראה כי במפעילה מקווים לראות נתונים דומים או אפילו טובים יותר כעת

הצטרפות לחבילה הבלתי מוגבלת של גולן (שכנראה מוגבלת באופן תיאורטי לנפח גלישה חודשי של 9,999GB) זמינה ללקוחות קיימים של החברה וללקוחות חדשים כאחד, עם עד שישה קווים שונים עבור כל לקוח, ועם הבטחה של המחיר הקיים למשך שנתיים שלאחריהן העלות תזנק ל-95 שקלים בחודש עבור כל מי שלא יבחרו במסלול שונה – וכל זה עד ל-30 בינואר בלבד לפי המוצהר, עם דרישה להפעיל את כרטיס ה-SIM הנרכש (במקרה של משתמשים חדשים) עד ל-1 במרץ 2019 על מנת להיות זכאים לתנאים.

אם אתם מרגישים ש-40GB לגלישה הם מעל ומעבר עבורכם – יתכן כי ההצעה של We4G הזמינה כבר זמן-מה תמשיך להיות הרלוונטיות ביותר עבורכם

מדובר בהתפתחות מעניינת שתוכל לגרור מפעילות נוספות להציע לנו חבילות ללא הגבלות גלישה כלל, כאשר צפויה גם תחרות מעניינת מול We4G הממשיכה לפרסם ולהציע תוכנית הכוללת 40GB של גלישה חודשים במחיר 29 שקלים לחודש בלבד, והצהרה על כך שהוא נותר קבוע "לכל החיים" (עם אותיות קטנות בחוזה המאפשרות העלאת המחיר באופן יחסי למדד המחירים לצרכן או לשיעור המע"מ בארץ). חושבים שיש מסלולי משתלמים עוד יותר? מוזמנים לספר לנו בתגובות.

תגיות

7 תגובות

 1. בנאדם צריך להכיר את הרגלי הגלישה שלו ועפ"י זה לבחור, את הזול מכל החבילות לפי הצרכים שלו.
  באופן כללי, לדעתי, השוק הסלולרי צריך להגיע בסופו של דבר ל- 30 ש"ח לתקשורת ללא שום הגבלה.
  הצרכן הישראלי עדיין לא הגיע ליעד הזה.

  כרגע, עוד חברות שכדאי לבדוק:
  רמי לוי
  We4g
  נקסט מובייל NEXT MOBILE
  Kravitz Mobile
  019 טלזר

  כמו כן, לשים לב, יש לבדוק את מחיר ה-SIM, חלק בלתי נפרד מן המחיר הכולל.
  וכדאי לחפש ולעיין ב"עיקרי התוכנית", כדי לראות מה כתוב "באותיות הקטנות"…

  לא לפחד לעבור חברה. בכדי להוריד מחירים הצרכן הישראלי צריך פשוט לזגזג, לזגזג מידי פעם מחברה לחברה, ולא רק בשוק הסלולר.

 2. אני לקוח שלהם כבר למעלה מ-4 שנים.
  הם תמיד מציעים חבילות הרבה יותר משתלמות והרבה יותר גדולות של גלישה בהשוואה לאחרות.
  עם קליטה בכל הארץ (תאמינו לי, אני כל יום בנקודה אחרת, בין אם זה בדרום או בצפון), רק חיכיתי ליום בו הם סוף סוף יציעו חבילת 'ללא הגבלה'.
  במחיר של 35 שקלים, באמת שאני לא חושב שמישהו יצליח (כמו שהם לא הצליחו אף-פעם, לדעתי) להתחרות בהם.
  הבעיה שרוב האנשים רואים אותם כחברה זולה מדי, אולי אפילו באופן מחשיד, אבל הקליטה זהה לזאת של פלאפון וסלקום, המחירים בהם זולים, אני יכול בקלות לשלוט על כל אופציה שהיא דרך החשבון באתר והם נותנים מענה טוב לבעיות, אם נתקלתם בכאלה.

   1. אני מקבל 100GB השאר ללא הגבלה מהירות וקליטה מהטובים בהוטמובייל רק ב29ש"ח ובשביל לדעת מה אתם באמת מקבלים מהם בלי סיפורים תורידו את התוכנה הזאת nPerf מחנות של גוגל זה תוכנה ישראלית של איגוד האינטרנט בעברית עם נתוח של הכל וגם השואות לגולשים אחרים וססיסטקה יומית שבועית חודשית צריך בדיקה כמה שיותר אנשים יבדקו נקבל תוצאות טובות יותר וגם נדע מה לבקש ואצל מי

 3. בס"ד יום רביעי כד בטבת תשע"ט 30.1.2019
  צהריים טובים!!!
  איך קוראים לטלפון החדש שיצא השבוע הזה ?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close