מלחמת הסלולר חוזרת? גולן טלקום מציעה חבילות ללא הגבלת גלישה

קצת אחרי שקיבלנו עליות מחירים קלות אצל רוב המפעילות – מגיע זמני חדש ומעניין של חברת גולן טלקום

מספר הכרזות על העלאת מחירים, עם או בלי נסיון "להמתיק" את התמורה המוצעת לצרכנים, עליהן סיפרנו לכם בחודשים החולפים גרמו לנו להאמין כי שוק הסלולר כולו בדרך להפוך ליקר קצת יותר עבור המשתמש הממוצע – אך נראה כי יש להודות לשחקניות כדוגמת We4G הצעירה (אקספון לשעבר) שניצלו את ההזדמנות במלואה ויצאו בהצהרות רשמיות על כך שאצלן המחירים אינם זזים לשום מקום, משום שעתה ישנה תחושה כי התחרותיות בשוק חוזרת לסיבוב מחודש.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גולן טלקום, אחת מאותן שחקניות שבחרו להעלות את מחיר החבילה הבסיסית שמוגדרת כבלתי מוגבלת בכ-8 שקלים בחודש – יוצאת עתה במבצע חדש לזמן מוגבל, בו היא מציעה חבילה ללא הגבלות דקות שיחה, ללא הגבלה בכמות המסרונים וגם ללא הגבלה בנפח הגלישה הסלולרית במחיר חודשי של 35 שקלים, כלומר פחות במעט ממחיר החבילה שהייתה זמינה עד כה עם נפח גלישה של 30GB "בלבד".

בגולן לא הסתפקו בחבילה המשופרת בלבד – ופצחו גם בקמפיין פירסום שלה ברחבי הרשת, עם ציון העובדה כי הפעם הקודמת בה הוצעה חבילה ללא הגבלת גלישה למשך שבוע הביאה איתה 30,000 מצטרפים חדשים, כך שנראה כי במפעילה מקווים לראות נתונים דומים או אפילו טובים יותר כעת

הצטרפות לחבילה הבלתי מוגבלת של גולן (שכנראה מוגבלת באופן תיאורטי לנפח גלישה חודשי של 9,999GB) זמינה ללקוחות קיימים של החברה וללקוחות חדשים כאחד, עם עד שישה קווים שונים עבור כל לקוח, ועם הבטחה של המחיר הקיים למשך שנתיים שלאחריהן העלות תזנק ל-95 שקלים בחודש עבור כל מי שלא יבחרו במסלול שונה – וכל זה עד ל-30 בינואר בלבד לפי המוצהר, עם דרישה להפעיל את כרטיס ה-SIM הנרכש (במקרה של משתמשים חדשים) עד ל-1 במרץ 2019 על מנת להיות זכאים לתנאים.

אם אתם מרגישים ש-40GB לגלישה הם מעל ומעבר עבורכם – יתכן כי ההצעה של We4G הזמינה כבר זמן-מה תמשיך להיות הרלוונטיות ביותר עבורכם

מדובר בהתפתחות מעניינת שתוכל לגרור מפעילות נוספות להציע לנו חבילות ללא הגבלות גלישה כלל, כאשר צפויה גם תחרות מעניינת מול We4G הממשיכה לפרסם ולהציע תוכנית הכוללת 40GB של גלישה חודשים במחיר 29 שקלים לחודש בלבד, והצהרה על כך שהוא נותר קבוע "לכל החיים" (עם אותיות קטנות בחוזה המאפשרות העלאת המחיר באופן יחסי למדד המחירים לצרכן או לשיעור המע"מ בארץ). חושבים שיש מסלולי משתלמים עוד יותר? מוזמנים לספר לנו בתגובות.