175 מיליון צופים לא טועים? הטריילר הראשון לסרט מולאן גורף הצלחות • HWzone
טכנולוגיה

175 מיליון צופים לא טועים? הטריילר הראשון לסרט מולאן גורף הצלחות

דיסני ממשיכה ברצף החידושים ללהיטים המצויירים שלה מהעבר – הפעם עם הלהיט האוריינטלי משנת 1998 שהופך לסרט פעולה מרשים

עם ההצלחה של הרימייק לסרט אלאדין אשר מתקרב לו להכנסות של מיליארד דולר בבתי קולנוע ברחבי העולם וההשקה המתקרבת לרימייק של מלך האריות אשר לפי כל הסימנים המקדימים עתיד להכניס אפילו יותר מהסכום האסטרונומי הזה – טבעי לראות כי אולפני מעוניינים להמשיך ולקדם במרץ עוד ועוד פרוייקטים שמהווים גרסאות עדכניות ובלתי מצויירות לסרטי אנימציה אהובים ומצליחים מן העבר.

בשנה הנוכחית מצפות לנו השקות נוספות של מלך האריות, כאמור, ושל סרט ההמשך ללהיט מליפיסנט בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי – ואילו את המתקפה הנוסטלגית של שנת 2020 יפתח באופן רשמי הסרט מולאן, שזוכה כבר עכשיו לטיזר ראשון מסקרן ואפקטיבי עד מאוד.

הקלאסיקה חוזרת לאחר שני עשורים – ונראית שונה בהחלט

הסרט המצוייר המקורי מולאן, שמבוסס בתורו על בלדה סינית מן המאה השישית לספירה, הגיע אל בתי הקולנוע בשנת 1998 וזכה לקבלת פנים חמה עם מועמדויות לפרס האוסקר ולגלובוס הזהב והכנסות של יותר מ-300 מיליון דולר ברחבי העולם. עכשיו, נראה כי מולאן בגרסת 2020 יהיה סרט מלחמה תקופתי עתיר אפקטים, דרמטי ורציני משהו – אשר יבחן האם העולם המערבי כולו יכול להתאהב פעם נוספת ביצירה קולנועית בעלת סממנים מובהקים מהמזרח הרחוק, כפי שקרה עם הסרט 'נמר,דרקון' בשנת 2000.

למרות שהקדימון בן הדקה וחצי מציג חזון שונה מהסרט המצוייר עליו הוא מבוסס, נראה שהמעריצים ממש לא מתנגדים לכך בשלב זה – עם יותר מ-175 מיליון צפיות בכל הפלטפורמות והערוצים ברחבי הרשת ב-24 השעות הראשונות להשקתו (מקום שביעי אי פעם במדרג, ושני רק לטריילר עבור מלך האריות מבין הסרטים המחודשים של דיסני) וכמות גדולה משמעותית של תגובות חיוביות ואוהדות בהשוואה לתגובות השליליות.

הדרקון מושו, בדיבוב של אדי מרפי, היווה את האתנחתא הקומית המרכזית ביצירה המצויירת – ובינתיים נראה כי הוא כלל לא יהיה קיים בגרסה החדשה, לצערם של חלק מהגולשים

האם לדעתכם יש כאן עוד להיט עצום של שנמצא בהתהוות, או שהפעם יהיה פספוס? בואו לדבר על זה בתגובות.

תגיות

תגובה אחת

  1. אני בכלל לא מבין מה הטעם ברימייקים של סרטים מצויירים.
    כאילו שחסר בהם משהו.
    נכון שהטכנולוגיה מאפשרת, אבל…..
    תמצאו / תמציאו סרטים אחרים.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close