אתר הפיראטים הגדול בעולם מתחיל להזרים סרטים וסדרות בתוך הדפדפן • HWzone
טכנולוגיהוידאו

אתר הפיראטים הגדול בעולם מתחיל להזרים סרטים וסדרות בתוך הדפדפן

תוסף הדפדפנים שמפעיל את הגירסה המקוונת החדשה של Popcorn Time זוכה ללקוח מפתיע נוסף בדמות The Pirate Bay, אתר הטורנטים הפתוח הגדול ביותר בשוק

רק לאחרונה סיפרנו לכם על מיזם ה-Pocprontime-Online המסקרן, שניסה להפוך את תכני הוידאו של השירות הפופולרי לזמינים בכל דפדפן שמחובר לרשת – תודות לתוסף חדש העונה לשם Torrents Time ושעושה בדיוק את מה שהשם מרמז – מאפשר הזרמה ישירה של תכני בהתבסס על P2P שעליה מתבססת העברת המידע בקבצי ויישומי הטורנט למיניהם.

מה שמפתיע כעת לא פחות מאותה הכרזה מקורית – זו העובדה שגם האתר The Pirate Bay, המבצר המפורסם של משתפי התכנים הבלתי חוקיים שממשיך לפעול גם היום לאחר אינספור נסיונות לחסום ולסגור אותו, מצטרף אל הטרנד ומאמץ את היכולת של התוסף החדש, לשם הזרמת תכנים מקוונת ישירה מתוך המאגר האדיר הקיים בו.

הכפתור הקטן והחדש שהופך את The Pirate Bay, במידה מסויימת, לאחד מאתרי הזרמת הוידאו הגדולים ביותר ברשת מקור: torrentfreak.com
הכפתור הקטן והחדש שהופך את The Pirate Bay, במידה מסויימת, לאחד מאתרי הזרמת הוידאו הגדולים ביותר ברשת
מקור: torrentfreak.com

כמעט כל קובץ טורנט של אשר נמצא ב-Pirate Bay מגיע כעת עם כפתור 'הזרם!' (אפשרות שמוגדרת כעת כבטא, אך עובדת באופן יציב ותקין לפי הדיווחים) אשר יפתח לשונית חדשה בדפדפן המועדף עליכם, בו לאחר התקנת תוסף ה-Torrents Time יוזרם הוידאו הנבחר במקום או במקביל להורדתו למערכת של המשתמש. יישומי ההורדה הפופולריים לקבצי טורנט כבר הוסיפו אפשרויות הזרמה לפני מספר שנים – אך החידוש כאן הוא היכולת לעשות זאת היישר מתוך הדפדפן כאמור, ללא צורך בשום תוכנה או יישום נוספים.

תוסף הדפדפן החדש שמאפשר את המהפכה
תוסף הדפדפן החדש שמאפשר את המהפכה

בדומה ל-Popcorntime-Online, גם ב-The Pirate Bay תקבלו הודעת אזהרה מפני שימוש ביכולת ההזרמה הישירה ללא שירות שאמור להגן על הפרטיות שלכם – עם הצעה "תמימה" להרשמה לשירות כזה בדיוק בעבור תשלום של מספר דולרים, אשר ככל הנראה מהווה חלק מהדיל אשר מפעיל את Torrents Time.

מקור: venturebeat.com
מקור: venturebeat.com

לא ברור כמה זמן ישרדו התוסף והטכנולוגיה החדשים (נסיונות דומים בעבר נגנזו במהירות), אך נכון לעכשיו נראה שצפייה בתכני , חופשיים וחוקיים או כאלו שלא בדיוק חוקיים, בצורה ישירה ומקוונת היא קלה ונוחה יותר מאי פעם בעבר.

"הברקה" שתיעלם באותה המהירות שבה הגיעה, או טכנולוגיה שתהפוך את חייהם של הפיראטים לנוחים יותר מעכשיו ולתמיד?
"הברקה" שתיעלם באותה המהירות שבה הגיעה, או שתהפוך את חייהם של הפיראטים לנוחים יותר מעכשיו ולתמיד?

תגיות
Back to top button
Close
Close