הבדיחה עליכם: תרומה של 11 אלף דולרים ב-DOGE

מטבעות דיגיטליים מבוזרים משמשים למטרות רבות, חלקן לא טובות, אך הפעם המטבע הצעיר דוגקוין, שהחל כבדיחה, משמש לתרומה משמעותית לצדקה

דוגקוין מקודם כדמי הכיס של האינטרנט, ולמרות היותו בין מטבעות האלט (חליפיים לביטקוין) המובילים, הוא שואף להשאר בערך נמוך כדי לשמור על מעמדו כקל להשגה.

אך כעת, דוגקוין עושה היסטוריה כאשר הוא משמש לתרומה גדולה על סך כ-11 אלף דולרים (או 14 מיליון מטבעות דוגקוין) אשר נתרמו לעמותה המקדמת מים נקיים בקניה, אפריקה.

התרומה הגדולה נעשתה על ידי משתמש אנונימי הידוע בכינויו @savethemhood, אשר שלח את התרומה לבוט טוויטר אוטומטי, ועשה היסטוריה עם גובה התרומה, המהווה את התרומה הגדולה ביותר שנעשתה אי פעם דרך הודעת טוויטר יחידה.

גם מטבע המבוסס על בדיחה יכול להביא לתרומות בסכומים רציניים!

עמותת Doge4Water קיוותה להגיע לתרומות בגובה של 40 מיליון דוגקוין, או 30 אלף דולרים עד ה-22 במרץ – יום המים העולמי. התרומה הגדולה הביאה לחציית סכום המטרה שבוע לפני התאריך המיועד. המטבעות הדיגיטליים שנאספו יומרו למטבע המדינה, וישמשו לבניית בארות חדשות.

ג'מייקה הגיעה לסוצ'י

זו אינה הפעם הראשונה שדוגקוין משמש לתרומה. לפני כחודש, קהילת דוגקוין אספה מספיק מטבעות בכדי לשלוח את נבחרת המזחלות הענייה של ג'מייקה אל משחקי החורף האולימפיים בסוצ'י.

הנדיבות מגיעה כטבע שני לאנשי קהילת הדוגקוין, והם מעודדים אחד את השני לתגמל בערוצי האינטרנט השונים, ובעיקר בדף הדוגקוין של אתר Reddit.

האם אתם מאמינים בדוגקוין? ספרו לנו בפורום מטבע דיגיטלי!