באיזו שנה אנחנו? Playstation VR יגיע עם דיסק משחקי דמו • HWzone
גיימינגטכנולוגיה

באיזו שנה אנחנו? Playstation VR יגיע עם דיסק משחקי דמו

פלטפורמת המציאות המדומה של תכלול דיסק פיזי שמזכיר לנו נשכחות משנות התשעים העליזות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ה-Playstation VR, ערכת המציאות המדומה של סוני שתנחת על המדפים בעוד כחודש, תגיע עם דיסק פיזי הכולל שמונה גרסאות הדגמה למשחקים התומכים ב-VR.

המשחק הראשון והמרכזי מכולם שיזכה לגרסת הדגמה הוא Driveclub, משחק המירוצים הפופולארי והבלעדי לקונסולה שפותח ע״י Evolution Studios. כזכור, המשחק עבר השקה בעייתית לפני כשנתיים, אך עדכונים שקיבל מאז שיפרו את ביצועיו ואפשרו לשחק במצב הרשת שלו, עליו הוא נשען בכבדות. סוני מבטיחה כי מעולם לא ראיתם את Driveclub עד שראיתם את גרסת המציאות המדומה שלו – אז הנה סרטון משחקיות ראשון ממנה:

המשחקים הנוספים נראים כרגע יותר כמו הדגמות טכנולוגיות. Playstation VR Worlds הוא סיור וירטואלי ברחבי האוקיינוס; RIGS ו-Battlezone הם משחקי לחימה יפים אך סטנדרטיים למדי, אם לשפוט על פי הסרטונים; Headmaster הוא משחק בעיטות לשער ו-Tumble VR הוא גרסת של הפאזלר מבית Supermassive.

בנוסף יגיעו גרסאות הדגמה של EVE: Valkyrie, משחק הלחימה בחלל הבינוני שמתרחש ביקום Eve, ו-Wayward Sky, משחק חדש מבית Entertainment שאינו בעל מכניקות מפותחות, אך כן בעל עיצוב אומנותי מסקרן.

ערכת ה-Playstation VR תהיה זמינה לרכישה החל מה-13 באוקטובר, ותעלה כ-400 דולר בארצות הברית, כמעט 1,500 שקלים, כלומר יותר מקונסולת חדשה. הצפי הוא שלמעלה מ-50 משחקים יתמכו בה עד לסוף השנה.


תגיות

2 תגובות

  1. עדין אין פתרון מדיה חד פעמית יותר זול. להוריד משחקים של 100 ג'יגה מהאינטרנט לא תמיד מתאפשר לחלק גדול מהלקוחות (יש הרבה מדינות בהן יש הגבלה על התעבורה בקו אינטרנט רגיל) וגם אם כן, לא תרצה שהלקוח יחכה יומיים כדי להפעיל משחק. יש גם בעיה שיווקית בלספק משחקים מותקנים מראש, אתה מוריד את ערכם…

  2. אם הערכה הזאת תימכר בארץ איזה מחיר הולכים לדפוק לה X_X…

    נצטרך לספוג את עלויות היבוא.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close