רק היום: כל משחקי סדרת Deus Ex במחירי הנחה מרשימים

עדיין לא שיחקתם ב-Mankind Divided? כעת תוכלו לעשות זאת בפחות משליש מתג המחיר המלא שלו

לאחרונה קיבלנו דיווח מוזר ומאכזב משהו על כך שהכותר המרכזי הרביעי בסדרת Deus Ex, זה שהושק בשנה שעברה, לא הצליח לעמוד בציפיות של חברת האם Square Enix, והביא להחלטה על הכנסתו של המותג כולו להקפאה למשך העתיד הנראה לעין.


מדובר בחדשות לא ממש טובות לכל מי שאהבו את Mankind Divided האחרון ואת הסדרה כולה, אבל נראה כי זו גם הזדמנות טובה לצאת במכירת חיסול קורצת, רגע לפני שלוקחים הפסקה של כמה שנים – וזה בדיוק מה שמתרחש כרגע בחנות של פלטפורמת ה-, עם או בלי קשר להכרזה המדוברת הזו.

במסגרת מבצעי סוף השבוע הנוכחי בפלטפורת הגיימינג הגדולה ביותר בשוק ה-PC, מוצעים לרכישה כל כותרי סדרת Deus Ex לדורותיה במחירי , כשאת הרשימה מוביל Mankind Divided הטרי כאמור, עם תג מחיר של 18 דולר בלבד, לעומת 60 דולר בימים כתיקונם. לא כולם אהבו את המשחק באותה רוצה והוא לא זכה להצלחה הרחבה של Human Revolution לפניו – אך עדיין מדובר במשחק תפקידים-פעולה איכותי ששווה לבחון, במיוחד בתג מחיר שכזה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Mankind Divided במחיר הכי נמוך עד היום

אם תרצו לשדרג את ספריית המשחקים שלכם עוד יותר, תוכלו לרכוש גם את Human Revolution המשובח בגירסת ה-Director's Cut המורחבת שלו בעבור 5 דולר, את כותר המובייל The Fall ב-2.5 דולר, ואת Deus Ex 2: Invisible War ו-Deus Ex המקורי במחיר של 1.75 דולר לכל אחד. בנוסף, תוכלו להוריד את יישום ה-Mankind Divided VR Experience למשקפי המציאות המדומה של HTC, של Oculus ושל , ואת המצב המקוון הנפרד Mankind Divided: Breach, חינם לגמרי – כחלק ממה שנראה כמו נסיון של Square Enix להביא את הרלוונטיות של המותג למקסימום האפשרי בהתחשב בתוכן הזמין.

Mankind Divided: Breach הפך חלק נפרד וחינמי ממש לאחרונה

כל ההצעות הללו (מלבד הרכיבים החינמיים שישארו כאלו לעד) יהיו זמינות עד ליום שני הקרוב, ה-6 בפברואר, אז אם כל הסיפור הזה קולע לטעמכם – מהרו לנצל אותו, לפני שיהיה מאוחר מדי. בהצלחה!


גם Deus Ex המקורי זמין במחיר זעום, בתור חובה לכל מי שעדיין לא התנסה ביצירה הזו שהקדימה את זמנה