קיטור מעוצב: סטים מקבל מתיחת פנים

תגובה אחת

תוכנת של , שעד לא מזמן הייתה זמינה רק לפלטפורמת , מקבלת רענון עם עיצוב חדש לדף הבית, שיתאים את עצמו למשתמש

העדכון, שהחברה קוראת לו "The Steam Discovery Update", נועדה להקל על המשתמש לעיין במשחקים, לקבל המלצות המותאמות אישית ונועדה להתמודד עם העליה הניכרת של משחקים חדשים שמתווספים לסטים. "במשך תשעת חודשים האחרונים, 1300 משחקים חדשים התווספו אל הקטלוג של סטים, וכמות המשתמשים הפעילים של התוכנה עברה את רף המאה מיליון" ציינה החברה בהודעה הרשמית.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


steamredesign-e141147490010ב9
דף הבית של תוכנת סטים

קטלוג החברה מונה כעת מעל ל-3,700 משחקים, והחברה רק ממשיכה להוסיף ולעדכן "עשינו מאמצים רבים בכדי להגדיל את מספר המשחקים שאנחנו יכולים לספק בסטים, מה שאומר גיוון רחב יותר בשביל הצרכנים" אמר אלדן קרול, מעצב ממשק בחברה. כל אפשרויות ההתאמה וההמלצות המותאמות אישית פועלות על פי רכישות עבר של המשתמש, שעל פיהם, ועל פי רכישות חבריו, יוצגו למשתמש משחקים רלוונטים לטעמו.

steamredesign3 steamredesign2

מצד ימין, אפשרות התאמה לתכנים שיופיעו בחלק מסויים של דף הבית ומשמאל תפריטים חדשים עם משחקים חדשים ופופולארים, הנמכרים ביותר והצעות על ידי חברים

תוכנת , שהושקה לראשונה בשנת 2003 למחשבים עם מערכת הפעלה ווינדוס, מהווה על פי הערכות המקור ל-75% מכל מכירות המשחקים שנעשות באינטרנט. עם פיתוח המשחקים כמו Half-Life 2 ,Dota 2 ו-Counter Strike, חברת הייתה מהראשונות ומהאהובות בתחום, כאשר גם לפלטפורמת המק הגיעה ראשונה כאשר שיחררה את גרסאת הסטים למערכת ההפעלה ב-2010, ושנתיים לאחר מכן גם ללינוקס.

החברה יצרה אתר מיוחד שבו תוכלו לעניין לעומק בכל אספקט של העדכון, ולקבל טעימה מהרענון שנעשה לדף הבית.