צפו: Star Wars Battlefront יהיה המתאבן ההוליוודי שלכם בנובמבר הקרוב • HWzone
גיימינג

צפו: Star Wars Battlefront יהיה המתאבן ההוליוודי שלכם בנובמבר הקרוב

המשחק השלישי בסדרת Battlefront נראה פנומנלי גם במסגרת המשחקיות שלו, ויהווה את מכת הפתיחה לקראת השקתה של טרילוגיית 'מלחמת הכוכבים' החדשה בקולנוע

בחודש אפריל קיבלנו סוף כל סוף מבט חטוף ראשון על החייאתו של המותג Battlefront, וזה נראה מבטיח מאוד. בתערוכת E3 2015 זכינו גם לטעימה מהמשחקיות של הכותר החדש מבית DICE השבדית, וגם פה התרשמנו לטובה בסך הכל – על אף כל החסרונות שצפויים לנו במסגרת התפיסות העסקיות של "הדור החדש".

Star Wars: Battlefront השלישי מיועד להגיע למחשבים האישיים ולקונסולות הנוכחיות של ומיקרוסופט ב-17 בנובמבר – חודש בדיוק לפני ההשקה המדוברת (מאוד) של הסרט הראשון בטרילוגיית 'מלחמת הכוכבים' החדשה, The Force Awakens.

swb
עם תוכן DLC חמדני או בלעדיו – ה-Battlefront החדש נראה מרהיב, ואת זה אי אפשר לקחת ממנו

סרטון קצרצר עדכני שמפרסמת EA עתה מציג משחקיות ראשונה מהכותר החדש בסדרה האהודה שמגיע מגירסת המחשב האישי, ומוכיח כי האיכות הוויזואלית המהממת לא שמורה רק לסרטוני מנוע משחק (שהוצגו לנו קודם), אלא ממשיכה גם למשחקיות עצמה – Battlefront נראה, לפחות כרגע, כמו הדרך הטובה ביותר לגרום לנו להרגיש כאילו אנחנו באמת נמצאים בתוך היקום העלילתי של המותג.

ב-EA מבטיחים כי גירסה שחיקה של Battlefront למחשבים האישיים תהיה זמינה להתרשמות בתערוכת הקומיק-קון בסאן דייגו בחודש הבא

עם זאת, אנחנו כבר יודעים בצורה כמעט וודאית שכל היופי החזותי הזה יבוא על חשבון התוכן המעשי. Battlefront השלישי עתיד להיות כותר עם כמות תוכן מצומצמת ביחס לקודמיו שהושקו לפני יותר מעשור, כשכרגע מדובר על כ-12 מפות משחק ופחות מ-10 כלי שונים ב"גירסת הבסיס", לפני השקתן של חבילות התוכן המוסף למיניהן.

המפתחים מצהירים ששום תוכן לא יחתך מהמשחק במטרה להפוך לחבילה בתשלום נוסף ואף מבטיחים חבילת DLC אחד שתהיה זמינה חינם לכל רוכשי המשחק בתחילת חודש דצמבר, אך בסופו של דבר ההיכרות הארוכה שלנו עם המפיצה וחיבתה העזה לתכנים מוספים בתשלום לא מותירה לנו הרבה ברירות פרט ללהתכונן לגרוע מכל – ובמקרה הטוב ביותר להיות מופתעים לחיוב בדיעבד.

יהיו מספר כלי רכב וטיס בהם תוכלו להשתמש במשחק, אך אל תצפו למצוא בו קרבות חלל כשלהם - לפחות לא לפני בואן של חמשת חבילות ה-DLC המתוכננות
יהיו מספר כלי וכלי טיס בהם תוכלו להשתמש במשחק, אך אל תצפו למצוא בו קרבות כשלהם – לפחות לא לפני בואן של חמשת חבילות ה-DLC המתוכננות

האם הגיימרים יגרמו ל-EA להבין שהם לא פראיירים ולא פתאים, או שמא התזמון המשובח והמראה הזוהר יצליחו להשכיח מרובם את מה שנמצא (או בעיקר לא נמצא) מתחת לפני השטח? תשובות נקבל בעוד כמה חודשים.

שני סרטוני משחקיות נוספים מתוך גירסת ה- 4 של המשחק, כשבאחד מהם תמצאו גם הופעת אורח של אדמירל '!It's A Trap' אקבר האחד והיחיד

תגיות

תגובה אחת

  1. אנשים מדווחים שהם קיבלו הזמנה לאלפא במייל.
    האלפא תתחיל ב2 ביוני עם 24 שעות של פרי-לואד לפני.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close