צפו: כך נראה Forza Motorsport 6 למחשבים האישיים • HWzone
גיימינג

צפו: כך נראה Forza Motorsport 6 למחשבים האישיים

צילומי מסך ראשונים מתוך גירסת ה-PC החינמית והמסקרנת עד מאוד של משחק המירוצים הנהדר מבית עלו לרשת

בתחילת החודש קיבלנו אישור רשמי לכך ש-Forza Motorsport, אחת מסדרות המשחקיות המפורסמות והוותיקות ביותר מתוך אלו שהיו בלעדיות לקונסולות ה- לדורותיהן – תשבור את הבלעדיות הזו ותושק גם לפלטפורמת ה-PC. כעת, אלבום שעלה לו לאתר imgur מציע שלל צילומי מסך מתוך מה שנראה כמו Forza Motorsport 6 Apex, אותה גירסה מיועדת למחשבים אישיים, עם הזדמנות ראשונה להתרשם מהאיכות הגראפית וגם מההגדרות הגראפיות אשר יהיו זמינות לשינוי והתאמה עבור הגיימרים.

להלן מספר דגימות, מתוך האלבום המלא שממנו תוכלו להתרשם בקישור הזה.

fape2 fape1

fape3 fape4

נזכיר כי Forza Motorsport 6 Apex מיועד לנחות בחנות האפליקציות של מיקרוסופט במהלך חודשי האביב המתקרבים, עם כמות תוכן שנמוכה מהותית מזו שקיימת בגירסת ה- של המשחק אך גם עם תג מחיר התחלתי של אפס שקלים.

fape

כמו כן, אם בענקית הטכנולוגיה לא יחליטו לשנות גישה בתקופה הקרובה, יש סיכוי טוב מאוד שגם נראה את הכותרים העתידיים בסדרת Forza מגיעים למחשבים בגירסתם המלאה, במקביל להשקתם לקונסולות, כך שכל מה שאנו רואים כרגע הוא רק סיפתח צנוע לקראת המשך גרנדיוזי שינסה למצב את 10 בתור פלטפורמת גיימינג מובילה שתשאב אליה את משתמשי מערכות החלונות הוותיקות יותר. כך או כך – נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם.

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close