הנשיקה הטובה ביותר במשחק וידאו עד היום • HWzone
גיימינג

הנשיקה הטובה ביותר במשחק וידאו עד היום

סרטון המשחקיות הטרי של The Last of Us Part 2 מספק אקשן מהמם – וגם רומנטיקה מפתיעה שהפכה לאחד מנושאי השיחה המרכזיים ברשת

יש משחקים שיכולים לגרום להמונים להשקיע ברכישת קונסולת משחקים חדשה שלמה, רק בכדי להתנסות בהם – ו-The Last of Us המופלא של Naughty Dog בהחלט מתאים להגדרה הזו עבור סוני, וה- 4 שלה.

כותר ההמשך למשחק הפעולה-אימה-הישרדות שהוגדר בתור שירת הברבור של קונסולת הדור הקודם, ה- 3, קיבל סוף סוף סרטון משחקיות ממשי ראשון וארוך – אשר עמד בכל הציפיות הגדולות ממנו, ואף מעבר לכך.

רגעים אנושיים מפתיעים – לצד אלימות קשוחה שמזכירה בכמה מובנים את 'המתים המהלכים'

לשחקנים הוצגה משחקיות ברוטלית וריאליסטית עד מאוד, עם אויבים אנושיים מגוונים ובעלי תבונה שאינם מרפים, סביבות מעניינות ומפורטות להפליא וגם מנגנוני תזוזה ותנועה אמינים – אך מה שקיבל את רוב תשומת הלב היה דווקא חלק סינמטי שקדם למשחקיות, והציג את גיבורת הכותר המקורי אלי בנשיקה בלתי צפויה עם דמות נשית אחרת, דינה.

מעבר להפתעה שבקשר הלסבי, הנשיקה הפכה לנושא שיחה בולט בשל היותה אמינה בצורה בלתי רגילה ביחס לכל מה שראינו במשחקי בעבר – ואולי גם הוכחה חותכת לכך שמשחקים כיום בשלים טכנולוגית לספק עלילה בוגרת ורצינית, ודרמה אנושית, ממש כמו בסרטי הקולנוע.

עוד להיט ענקי בשרשרת של כותרים בלעדיים מבית סוני?

ל-The Last of Us Part 2 עדיין אין תאריך השקה מיועד, אפילו לא במסגרת של שנה, אך אין צל של ספק כי ההצגה הזו בתערוכת הגיימינג הגדולה ביותר הוסיפה לו הרבה מאוד מתעניינים ואוהדים – כך שבסוני יכולים להיות מרוצים מאוד מכל העניין.

תגיות

תגובה אחת

  1. הם השתמשו בשקחניות אנושיות, הם השתמשו בחליפה שלוכדת את התווי פנים ותנועות גוף.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close