צפו: ה-Doom החדש בפעולה במסגרת מבחני האלפא שלו • HWzone
גיימינג

צפו: ה-Doom החדש בפעולה במסגרת מבחני האלפא שלו

האיתחול המבטיח לסדרת משחקי הפעולה הנודעת נראה טוב יותר ויותר עם כל מידע ותיעוד חדש שנחשף

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


שלב מבחני האלפא לגירסת ה-PC ולגירסאות הקונסולה של החדש הסתיים לו לאחר יומיים, ואנחנו נותרנו עם קצת מידע חדש אודות הכותר המבטיח שנמצא כעת בבעלותה של בת'סדה המהוללת, שבחים מאלו שהיו זכאים להשתתף בבחינה (אלו שרכשו את Wolfenstein החדש בהזמנה מוקדמת בעבר) וגם סרטון משחקיות רשמי קצר אך נאה.

מבחני האלפא הסגורים של הכותר היו מוגבלים בהחלט, עם מפה אחת בלבד ומצב משחק אחד בלבד – אין ספק כי מדובר כאן בנסיון לבדוק את המכאניקות והמשחקיות הבסיסית של הכותר והן את הביצועים הטכניים שלו, ולא את רמת הגיוון והליטוש של התוכן בתוצר הסופי, אך נראה שזה לא מנע מהמתנסים להתרשם לטובה, ולהגדיר את מה שהם חוו כקאמבק של 'הקלאסי'.

במקביל לאלפא, בבת'סדה הציגו גם את דרישות המערכת המומלצות לכותר, לפחות במסגרת שלב מוקדם זה – עם מערכת חלונות 7 או חלונות 8.1 בגירסת 64 ביט, 8GB של זכרון RAM ומעבד מדגם Core i5 ומעלה של אינטל או FX-8350 מתומן ליבות של מנגד, וגם פיצול בקטגוריית כרטיסי המסך אשר דור כרטיס GeForce GTX 660 או HD 7870 להפעלה סבירה ברזולוציית 720p בסיסית, וכרטיס GeForce GTX 780 או R9 280 להפעלה ראוייה ברזולוציית 1080p. סביר להניח שעוד נראה שינויים בדרישות עד להשקה הרשמית שמכוונת למחצית הראשונה של שנת 2016 – אבל סביר להניח שאם המערכת שלכם עומדת בדרישות הנ"ל, תוכלו להריץ את המשחק גם בגירסתו הסופית.

ddm ddm1

אז איך אתם מתרשמים מהעידן החדש של עד כה? האם יהיה מדובר כאן בעוד סיפור הצלחה כמו Wolfenstein: The New Order (שהחזיר לחיים מותג עייף באופן משובח)? שתפו אותנו בתגובות.

האלפא הייתה קצרה וצנועה - אך נראה שבכל זאת השיגה את מטרותיה בצורה טובה
האלפא הייתה קצרה וצנועה – אך נראה שבכל זאת השיגה את מטרותיה בצורה טובה

קישורים נוספים


תגיות

3 תגובות

  1. נראה טוב, רק חבל שכרגיל מדובר במנוע של ID בOPENGEL ונכון לכרגע בID Tech 5 אין תמיכה במערכי כרטיסים, נראה אם המצב יהיה שונה בID Tech 6 הנמצא בשימוש בDOOM.

  2. לא יודע פשוט ממש זכור לי שהמשחק פותח על UE4
    נו מילא..

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close