העלילה של Battlefield 1 נחשפת עם סרטון משחקיות מרשים • HWzone
גיימינגוידאוטריילרים

העלילה של Battlefield 1 נחשפת עם סרטון משחקיות מרשים

סדרת משחקי הפעולה מתיימרת לספק סוף כל סוף מצב עלילתי ראוי לשחקן יחיד, לצד האקשן המקוון המוכר לכולנו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


סדרת מעולם לא זכתה לפופולריות הודות למצבי המשחק העלילתיים שלה. הכותרים הראשונים של המותג כלל לא הציעו מצב משחק לשחקן יחיד (פרט למצב מקוון בו שיחקתם לצד בוטים מבוססי אינטילגנציה מלאכותית כמובן), ואילו בכותרים העדכניים (החל מ- 3 ועד ל- Hardline) ראינו מצבי משחק עלילתיים ייעודיים, אם כי אלו לא הצליחו להרשים יתר על המידה – ובכך נותרה סדרה שנחשבת ככזו שרוכשים רק עבור המצבים המקוונים והתחרותיים שלה, ולא עבור החוויה שבמשחק עצמי.

כעת, שבועות סבורים לפני ההשקה הגדולה שלו, במפתחת DICE החליטו לחשוף את מצב המשחק העלילתי לשחקן יחיד ב-Battlefield 1 – שינסה לשבור את הסטיגמה, ולהפוך למשחק שנחשב ראוי גם עבור מצבי האונליין וגם עבור מצבי האופליין שלו.

הטריילר הסינמטי החדש שנוצר בהתבסס על מנוע ה-Frostbite של המשחק (ולא באמצעות עיבוד ממוחשב נפרד בכלים אחרים) מציע אנימציות משכנעות ומתקדמות מאוד, וחושף אותנו לעובדה שהפעם נגלם דמויות שונות שנלחמות בחזיתות השונות של מלחמת העולם הראשונה, בגישה שדומה לכותרי Modern Warfare של המתחרה הנצחית , במטרה להציג לשחקנים 'סיפורי מלחמה' שונים תוך שמירה על אותנטיות מירבית, עד כמה שניתן במשחק מהז'אנר הזה.

bab1

בתוספת לסרטון הזה, קיבלנו גם סרטון משחקיות טרי מתוך מצב השחקן היחיד של 1, אשר מציג כמעט 12 דקות של פעולה מרשימה בהחלט, שבתחילתן אף מובהר כי מה שנחווה מבוסס על אירועים וסיפורים אמיתיים של אותה מלחמה כלל עולמית ענקית. אתם מוזמנים לצפות ולשפוט את התוצאה בעצמכם:

מפתחי המשחק מבטיחים לא רק משימות שונות ומגוונות, במיקומים וסביבות שונות – אלא גם חופש בחירה גדולה יותר מאי פעם עבור השחקנים (משהו שהוגדר כאחד מהחסרונות המרכזיים במצבי השחקן היחיד של כותרי הקודמים), עם אפשרות להחליט באיזה כלי "רכב" וגם עם אפשרות להחליט על גישה התקפית יותר או פחות לביצוע המשימה. נקווה מאוד שלא מדובר בסופרלטיבים אשר יבואו לידי ביטוי רק בנקודה אחת או שתיים ספציפיות במהלך הקמפיין.

אז האם הפעם נצליח לראות קפיצת מדרגה גם במאפיין החלש ביותר של הסדרה הזו? ב-21 באוקטובר נוכל להתחיל לקבל תשובות סוף סוף.


תגיות

2 תגובות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close