משחק חדש נחשף: כש-Max Payne פוגש את המטריקס • HWzone
גיימינג

משחק חדש נחשף: כש-Max Payne פוגש את המטריקס

הכותר החדש והמבטיח של המפתחים אשר יצרו את Max Payne, Alan Wake ו-Quantum Break יגיע בשנה הבאה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


תערוכת E3 סיפקה לנו הרבה הכרזות משחקים גרנדיוזיות מצד המפתחות והמפיצות הכי גדולות וותיקות בתחום – אך גם לשמות קצת פחות נוצצים היו הפתעות מעניינות להציע. אחת מהן היא Control, משחק פעולה חדש בגוף שלישי של Remedy הפינית, והראשון שיגיע גם ל-PlayStation לאחר 15 שנות שיתוף פעולה עם , אשר הולידו את משחקי Alan Wake ו-Quantum Break.

החברה שנודעה לעולם לראשונה לאחר שיצרה את צמד משחקי Max Payne המקוריים מקווה לשלב קצת מכל אחד מכותריה עד כה בתוך העולם החדש שיצרה, עם שילוב בין נשקים (כולל אקדח שמסוגל לשנות את המבנה שלו בהתאם לפקודת בעליו) והרס סביבתי מרשים, כוחות טלקינטיים וגם אלמנטים של מסתורין ומדע בדיוני כמובן – הכל במסגרת מצב עלילתי לשחקן יחיד וגם מצבי משחק שיתופיים מקוונים, לראשונה עבור החברה. נשמע מבטיח? סרטון המשחקיות הראשון בהחלט כאן לפניכם בכדי לעזור לכם לשפוט.

Control יבוסס על אותו מנוע משחק של Quantum Break אשר גם אותו מפתחת Remedy באופן עצמאי, ומיועד להציע עולם משחק פתוח יותר וליניארי פחות מזה של משחקי העבר מהחברה הצנועה. ההשקה מכוונת אל מהלך השנה הבאה, עם תמיכה בקונסולות ה-PlayStation 4 וה- וגם במחשבים האישיים. נקווה כי בניגוד לצד המשחקים האחרונים אותם יצרה עבור , הפעם לא נראה כאן עיכובים מיותרים.


תגיות

3 תגובות

 1. קודם כל עדיף היה אם היו יוצרים משחק חדש נוסח:
  Red Faction & Red Faction: Guerrilla

  כי פשוט זה היה נראה ומרגיש הרבה הרבה יותר טוב וכיפי!!!!
  ה CONTROL הזה מרגיש איום ונורא!
  כל ה PHYSX הזה והכל בחללים סגורים וקטנים…. בזבוז של כשרון !

  1. השליטה כמו בהיטמן, מה לא בסדר?
   אולי בגלל שהם משתמשים בשלט?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close