עכשיו ב-Epic Games Store: אימה והרפתקאות, יד ביד ובחינם לכולם

צמד כותרים איכותיים בשווי כולל של 250 שקלים ממתינים לכם ללא עלות בחנות הגיימינג העולה

סוף שבוע נוסף מתקרב אלינו במהירות, וזה אומר כי נותר לכם רק יום אחד לנצל את ההצעה החינמית הנדיבה בחנות ה-Epic Games Store, בהנחה שעדיין לא עשיתם זאת מבלי להסתמך על תזכורות מאיתנו – עם זוג משחקים איכותיים מהשנים האחרונות בשווי רשמי מפתיע.

Alien: Isolation, משחק האימה וההישרדות המשובח מבית יוצרי סדרת Total War שהושק במקור בשנת 2014, הוצע כבר חינם בפלטפורמה של Epic Games במהלך סוף השנה שעברה – אך חוזר כעת לסיבוב שני עבור כל מי שהתעוררו מאוחר מדי, כשהוא מצוייד הפעם גם בחבילת ה-DLC שלו Last Survivor בתור חיזוק חינמי גם עבור מי שכבר אספו את חבילת הבסיס בשלב מוקדם יותר.

ישנן מספר חבילות תוכן עלילתיות נוספות שהושקו עבור הכותר אותן ישמחו למכור לכם בנפרד ב-Epic Store – אך למען האמת במידה ותחליטו שאתם מעוניינים בחוויה המקיפה והמלאה ביותר כנראה שיהיה עדיף לכם לחפש עותק דיגיטלי של האוסף המלא של Alien: Isolation באחת מהחנויות המקוונות המתחרות, במקום לבצע רכישה של כל DLC בנפרד תחת העלות המלאה שלו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Alien: Isolation

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

החינמי השני לעת זו הוא משחק אקשן-תפקידים מרענן בשם Hand of Fate 2, אשר הושק ב-2017 בידי סטודיו Defiant Development האוסטרלי שהתפרק ונסגר מאז, לצערנו – אך בכל זאת הצליח לספק מוצר איכותי שזכה בין היתר ל-85 אחוזי ביקורות חיוביות מיותר מ-4,000 משתמשים שונים ב-Steam.

חבילת הבסיס של המשחק, בשווי מוצהר של 101.95 שקלים, תהיה זמינה חינם לצמיתות לאלו שיאספו אותה ביממה הקרובה כאמור – כאשר גם כאן יש שלל תכני DLC שניתן לרכוש בנפרד, אם כי עדיף יהיה לרכוש כחלק מחבילה מוזלת בפלטפורמות מקבילות במידה ותתאהבו ותרגישו שאתם זקוקים לעוד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Hand of Fate 2

צמד המשחקים האלו יהיו זמינים חינם לכל משתמש רשום עד למחר, יום חמישי ה-29 באפריל, בשעה 18:00 לפי שעון ישראל – ואז יוחלפו בהצעה קצת שונה מהרגיל: חבילת תוכן בשווי של מעל 100 דולר עבור כותר האסטרטגיה והתפקידים Idle Champions of the Forgotten Realms, אשר מתבסס על חוקי Dungeons & Dragons כפי שחלקכם כנראה כבר ניחשו בהתבסס על השם.

מדובר במשחק חינמי בבסיסו, עם כמות עצומה של תוספות אותן השחקנים מוזמנים לרכוש בזמנם החופשי (יש יותר מ-50 כאלו – בשווי כולל רשמי של כמעט 3,000 שקלים על פי החנות של Steam!), כאשר מהות הדיל כאן היא בהצעה חינמית של חבילת DLC העונה לשם Epic Champions of Renown, לה שווי רשמי של יותר מ-100 דולר – כל שאתם נדרשים לעשות הוא לבצע הרשמה וכניסה אל המשחק במהלך השבוע שיסתיים ביום חמישי, ה-6 במאי.

Idle Champions of the Forgotten Realms

החנות של Epic הפכה אותנו מפונקים כשהרגילה אותנו לדילים עסיסיים הרבה יותר כמעט בכל שבוע בשנים האחרונות, זה נכון – אך נשתדל לא להתרעם יותר מדי על שינוי הכיוון הנוכחי, בתקווה שכבר בסוף השבוע הבא ההצעות יחזרו אל התלם ויכללו משחקים ללא עלות, במקום חבילות תוכן עבור יצירות Free-to-Play עלומות משהו.

שלל (וירטואלי) גדול לאלו שיהיו מוכנים להשקיע מעט מזמנם לטובת הורדה, התקנה והרשמה כנדרש