שעות אחרונות: משחק משובח נוסף מחכה לכם חינם • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

שעות אחרונות: משחק משובח נוסף מחכה לכם חינם

כותר הפעולה החדשני Superhot הוא הכוכב השלישי החלוקה היומיומית החינמית בחנות ה- Store

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כשבחנות ה- הוירטואלית הכריזו על 12 ימים חגיגיים בהם יחולקו 12 כותרים חינם לכל הרשומים, לא ממש ידענו למה לצפות – האם יהיו אלו כותרים בסיסיים וזולים במיוחד או אולי יצירות שכבר הוצעו בחינם בפלטפורמה בעבר. לשמחתנו, עד כה המיזם הזה ממש לא מאכזב – ואף משתדרג מדי יום.

אחרי שהיומיים הראשונים העניקו לנו את Into the Breach המהולל ואת TowerFall Ascension הממכר – היום השלישי שהחל לפני שעות ספורות מספק את אחד ממשחקי הפעולה החדשניים ביותר בדור הנוכחי ללא צורך בתשלום כלל כאמור, במקום מחיר בסיס שעומד על לא פחות מ-25 דולר.

Superhot הוא משחק פעולה בגוף ראשון אשר החל בתור קונספט בסיסי במיוחד שנהגה בתוך ימים סבורים בשנת 2013, המשיך בתור מיזם מימון המונים ב- שהצליח לצבור השקעה של מעל ל-230,000 דולר – והפך לסיפור הצלחה גדול עם ההשקה הרשמית בשנת 2016.

התצוגה הויזואלית והעלילה הם בסיסיים מאוד, והרעיון הכללי של המשחקיות הוא פשוט גם כן אך גם גאוני – במשחק הזה הזמן זז בתלות בתזוזות השחקן, כך שכל הצצה נוספת על עולם המשחק הופכת לאירוע מאתגר בעל משמעות טקטית מרכזית. ציון ביקורות ממוצע של 82 מתוך 100 ב-Metacritic ו-87 אחוזי ביקורות חיוביות ב- בהתבסס על דעות של יותר מ-12,000 שחקנים מבהירים כי מדובר כאן בקונספט חדשני ובלתי רגיל עבור ז'אנר שצמא לכך.

כל שנדרש מכם הוא מספר קליקים על העכבר על מנת לאסוף את Superhot אל הספריה הדיגיטלית שלכם, ואל תשכחו כמובן כי מחר (יום ראשון, ה-22 בדצמבר) בשעות הערב יהיה כבר משחק חדש אחר שאותו תוכלו לקחת מבלי לשלם. גיימינג נעים!

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

Superhot – כמה פשוט, ככה חדשני ואיכותי

לכל הדילים והמבצעים האחרים ב-HWzone לחצו כאן

עדכון: הכירו את המשחק החינמי הרביעי ברשימה: משחק הפאזל והחשיבה Little Inferno משנת 2012, בו יהיה עליכם לשרוד חורף קשוח במיוחד על ידי הצתה ושריפה של מגוון חפצים בלתי שגרתיים. תהנו!

אם לשפוט לפי תמונת הטיזר – נראה כי הכותר החופשי הבא שיהיה זמין בעוד יממה עשוי להיות Ape Out הייחודי והנהדר. צפו לעדכונים מאיתנו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

משחק אינדי צנוע ומוזר משהו – אבל הוא שלכם ללא עלות בכלל, אז לכו על זה ואולי עוד תופתעו לחיוב

עדכון 2: כצפוי, המשחק החינמי החדש שאפשר לאסוף הוא Ape Out – כותר פעולה אלים ומינימליסטי שמזכיר בסגנון את Hotline Miami, ובמרכזו קוף אדם אימתני שמנסה לברוח ממעבדה מסועפת ושמורה בחתיכה אחת, בשילוב עם פס-קול ג'אז דינאמי מדליק שמשתנה בהתאם לפעולות השחקן. לא צריך לשלם 15 דולר, אלא פשוט ללחוץ על הלינק שלפניכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

Ape Out

עדכון 3: נותרו לכם רק שעות ספורות לאסוף את המשחק השישי מתוך 12 ברשימה החינמית – Celeste, שמסתמן גם הראשון אשר מהווה הצעה חוזרת שכבר הייתה זמינה ללא עלות בפלטפורמה בעבר וחוזרת עתה לסיבוב שני עבור המאחרים. תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

Celeste


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close