עוד משחקים בזול: הכירו את החבילות החדשות של Humble Bundle (עודכן) • HWzone
גיימינג

עוד משחקים בזול: הכירו את החבילות החדשות של Humble Bundle (עודכן)

עדכון: חבילת Humble Bundle חדשה נוספת זמינה לכולם – הפעם עם משחקיה של המפתחת והמפיצה Team 17, שכוללים יצירות מצליחות כמו The Escapists וכן המשחקים Worms W.M.D ו-Worms Clan Wars. אם אתם חובבים של משחקי אינדי, כדאי לכם בהחלט להעיף מבט.

הכתבה המקורית: כותרי מירוצים, אסטרטגיה, פלטפורמה וסימולציה ממתינים לכם יחדיו במחיר כולל של פחות מ-40 שקלים 

חבילות המיזם מהוות דרך נהדרת להתנסות במגוון משחקים ממגוון ז'אנרים שונים במחיר זעיר – וזה נכון גם בימים הקרובים במסגרת מערך של שמונה משחקים שאותם ניתן לקבל בהשקעה כוללת של 10 דולר בלבד.

חבילת ה-Humble Jumbo Bundle 12 תעניק לכם גישה אל שלושה משחקים מוצלחים במחיר של דולר בודד, בתור פתיח: כותר ההרפתקאה המסוגנן Pinstripe, משחק הפלטפורמה הקשוח בסגנון הרטרו Super House of Dead Ninjas (יחד עם חבילת הרחבה שלו שכוללת עוד אתגרים ועוד מצבי משחק) ומשחק פעולה דו-מימדי מרשים בשם Rise & Shine.

Rise & Shine

תשלום של 5.17 דולר ומעלה יעניק גישה אל שלושה משחקים נוספים: כותר הניהול Project Highrise בו תנסו ליצור את גורד השחקים האימתני ביותר, כותר הסימולציה Construction Simulator 2015 שיתאים מאוד לכל מי ששקל אי פעם קריירה באתר בנייה – וכותר ביזארי מוצלח בשם Battle Chef Brigade בו תחסלו מפלצות מסוגים שונים…ואז תכינו מהן מטעמים.

Project Highrise

לבסוף, תשלום של 10 דולר, או 38 שקלים לערך, ישלים את החבילה כולה עם כותר המירוצים העדכני Dirt 4 של חברת Codemasters וכותר האסטרטגיה המאסיבי Oriental Empires. בסך הכל מדובר בתכנים בשווי של כ-120 דולר, שזמינים בפחות מעשירית המחיר.

Oriental Empires

אם אתם משתייכים אל חובבי עולם משחקי התפקידים השולחניים – תוכלו לבחון גם חבילת Humble Bundle נוספת שמתמקדת בתחום הזה, עם 13 גרסאות דיגיטליות של משחקים אלו עבור המחשב האישי שלכם בעלות 8 דולר בלבד, ובתוספת לחמש גרסאות של חלק מאותם כותרים אשר יאפשרו לכם לקחת אותם לכל מקום.

Pathfinder Adventures – אחד מתוך רשימה גדולה של משחקי תפקידים שעברו דיגיטציה וזמינים לרכישה במחיר זעיר

שימו לב כי חבילת ה-Humble Jumbo Bundle 12 תהיה זמינה לרכישה עד ליום שלישי הקרוב, ואילו חבילת ה-Humble Board Games Bundle תוצע בעשרת הימים הקרובים, עד לשלישי בשבוע הבא.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close