סדרת Total War מגיעה אל מיזם ה-Humble Bundle בעלות מינימלית (עודכן) • HWzone
גיימינג

סדרת Total War מגיעה אל מיזם ה-Humble Bundle בעלות מינימלית (עודכן)

עדכון: כמובטח, חבילת המשחקים התרחבה בשני כותרי Total War נוספים – Napoleon: Total War בגירסתו המלאה עם כל התכנים המוספים ו-Total War: Shogun 2 בגירסתו המלאה, שנחשב לעוד אחד מכותרי השיא של המותג לצידו של Rome: Total War. את Rome המקורי אומנם לא קיבלנו כתוספת, אך במידה רבה מה שכן קיבלנו הוא עדיף משמעותית, שכן העלות הכוללת המקורית של שני הכותרים העדכניים יותר עומדת על כ-70 (!) דולר, בעוד שאת Rome ואת ההרחבה שלו Alexander תוכלו לקבל בנפרד, אם תבחרו בכך, בעבור כ-13 דולר בלבד.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אז אם הייתם צריכים עוד שתי סיבות טובות לקפוץ על חבילת ה- הזו – כעת יש לכם אותן. שימו לב כי ההצעה תסתיים בעוד קצת פחות משישה ימים.

הכתבה המקורית: רוצים לשקוע באינספור שעות של טקטיקה ואסטרטגיה היסטורית בעבור כמה דולרים בודדים? חבילת ה- העדכנית תוכל לספק לכם בדיוק את זה

גם לאחר יותר משלוש שנים שבהן אנחנו מקבלים אחת חדשה פעם בשבועיים – חבילות ה- המפורסמות, שמשלבות משחקים בזול ותרומה לצדקה, מצליחות להפתיע אותנו.

הפעם, אנו מקבלים חבילה שכוללת חלק גדול ממשחקי סדרת Total War המשובחת, שחגגה לאחרונה 15 שנות אסטרטגיה בזמן אמת (וגם בתורות) עם שאיפה לדיוק היסטורי ותחושה של גודל והיקף שלא קיימת כמעט בשום כותר אחר.

כמו תמיד, גם במקרה הזה תוכלו לשלם כל סכום שתבחרו (החל מדולר בודד) ולקבל את חבילת הבסיס שכוללת את Shogun: Total War, הכותר הראשון בסדרה בגירסתו המלאה, את Medievel 2: Total War בגירסתו המלאה, את משחק הספין-אוף שמתמקד בפעולה Viking: Battle of Asgard.

כמו כן, תקבלו תוספות קצת פחות צפויות כמו הפסקול המקורי ל-Rome: Total War שנחשב עד היום בעיני רבים לפרק הטוב ביותר בסדרה כולה, שלושה ספרי אודיו שהופצו לצד המשחקים בתור הרחבה ורקע נוספים למאורעות שתחוו, פוסט של עולם המשחק מתוך Total War: Warhammer (הפרק החדש המפתיע והמדובר של המותג) וגישה למבחן הבטא של הכותר Total War: Arena, שמזקק את מרכיב קרבות הענק בזמן אמת של המותג לכותר חינמי מקוון.

תשלום של סכום שגבוה מהסכום הממוצע (7.87 דולר, נכון לעכשיו) יעניק גישה גם ל-Medieval: Total War בגירסתו המלאה, שהיה הפרק השני בסדרה, Empire: Total War בגירסתו המלאה וגם הנחה של 66 אחוזים לרכישת Total War: Atilla העדכני בחנות ה-Humble Store, שמתפרש לעלות קורצת בהחלט של 15.3 דולר.

אלו שישלמו סכום שגבוה מהממוצע יזכו לגישה גם לעוד שני כותרים נוספים, או יותר, אשר זהותם עתידה להיחשף ביום שלישי הבא.

לבסוף, אלו שישלמו סכום של מעל ל-15 דולר יקבלו גישה גם ל-Rome 2: Total War משנת 2013, כולל ארבעת חבילות התוכן שנוצרו עבורו במהלך השנתיים החולפות.

היינו שמחים מאוד לראות גם גישה למבחני האלפא או הבטא של הפרק המרכזי הבא בסדרה, Total War: Warhammer, שלוקח אותה לכיוון מפתיע מאוד - אך כנראה שניאלץ להסתפק "רק" בגירסאות המלאות של רוב המשחקים שכבר הושקו
היינו שמחים מאוד לראות גם גישה למבחני האלפא או הבטא של הפרק המרכזי הבא בסדרה, Total War: Warhammer, שלוקח אותה לכיוון מפתיע מאוד – אך כנראה שניאלץ להסתפק "רק" בגירסאות המלאות של רוב המשחקים שכבר הושקו

ברשימת המשחקים המפוארת הזו חסרים נכון לעכשיו כמה כותרים משמעותיים מעברה של הסדרה, כמו Rome: Total War המקורי, חבילת ההרחבה הנהדרת שלו Alexander או Shogun 2: Total War – אך יש לנו סיבה טובה להאמין ולקוות כי לפחות חלק מהם יתווספו לחבילה בעוד כשבוע, עבור אלו המשלמים סכום גבוה מהממוצע.

אז אם יש לכם חיבה כלשהי למשחקי אסטרטגיה – יש לכם כאן הצעה קורצת שבהחלט ראוי לשקול אותה בחיוב.

קישורים נוספים


תגיות

2 תגובות

 1. RIGHT][COLOR

  
  
  
  
  מדולר 1 ומעלה מקבלים מפתחות, לא מסנט 1.

  ואם משלמים 30 דולר ומעלה מקבלים גם חולצה (:

 2. אכן המחיר אטרקטיבי אולם בתור שועל טוטאל וור וותיק שעד לאמצע של רומא 2 רכש את כל המשחקים וההרחבות אני יכול להגיד לכם שרומא 2 הוא ביזיון כל כך נוראי שאפילו את ההרחבות שלו לא טרחתי לרכוש ועל אטילה אני לא מסתכל בכלל.

  השיא של המשחק היה במדיבל 2 שוגון 2 המצוינים להפליא. מדיבל 2 בעל מודים רבים וטובים כולל מוד של שר הטבעות, שוגון 2 מצוין ומלוטש בפני עצמו בצורה יוצאת מגדר הרגיל.

  שימו לב שרומא 2 גרסת אמפרור מטעה היא לא כוללת את כל הDLC של המשחק שמסתכמים בעשרות דולרים, עם טוטאל וור במידה ולא רכשתם ביום שהוא יצא עדיף לחכות לחבילה שכוללת את כל ההרחבות.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close