סדרת משחקי Divinity ממשיכה לפרוח • HWzone
גיימינג

סדרת משחקי Divinity ממשיכה לפרוח

הגירסה המשופרת ל-Divinity: Original Sin תושק בסוף החודש, ובמקביל משחק ההמשך מסיים את קמפיין הקיקסטארטר שלו עם גיוס מרשים בהחלט

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בין אם שיחקתם כבר ב-Divinity: Original Sin, ובעיקר אם עדיין לא – בקרוב תהיה לכם סיבה טובה להתחיל, או להתחיל מחדש.

המפתחת הבלגית Larian Studios הודיעה כי הגירסה המשודרגת ל-Original Sin, שתיקרא Divinity: Original Sin Enhanced Edition, מיועדת להיות מושקת ב-27 באוקטובר 2015, במידה ולא יהיו דחיות כלשהן של הרגע האחרון.

גירסה זו מתיימרת להוסיף דמויות חדשות, קווסטים חדשים ומגוון אפשרויות בחירה חדשות לכותר שהוגדר כאחד ממשחקי ה-RPG המפתיעים והמוצלחים ביותר לשנת 2014, וכמו כן לשפר את כל הדיאלוגים הקוליים הנכללים בו ולהוסיף תוכן שאיתו ניתן יהיה להשתעשע לאחר סיום הקו העלילתי המרכזי.

בניגוד ל-Original Sin המקורי, הגירסה החדשה תושק גם לקונסולות ה- וה- 4 במטרה להרחיב את מעגל השחקנים של המותג, ועל כן תכלול ממשק ייעודי לתמיכה בשלטי משחק הן עבור גירסאות הקונסולה והן עבור גירסת ה-, וחשוב מכך – גירסה זו תהיה זמינה באופן חינמי לחלוטין, אוטומטית, לכל אלו שכבר רכשו את Original Sin בעבר.

dvv
האם שחקני הקונסולות יתרשמו לטובה ממשחק התפקידים הקלאסי הזה, שלא ממש דומה לשום משחק תפקידים אחר שניתן למצוא בפלטפורמות אלה נכון להיום?

אם לא די בכך, נראה שגם Divinity: Original Sin 2 נמצא בנקודת זינוק נהדרת. לאחר קמפיין גיוס כספים בן חודש בפלטפורמת ה-, ההמשך הישיר ל-Original Sin סיים עם כמעט 43,000 צרכנים שאספו יחד מעל ל-2 מיליון דולר עבורו – יותר מפי 2 ממה שגרף Original Sin המקורי בקמפיין המימון שלו לפני כשנתיים וחצי.

בהתחשב בתוצאה הנהדרת שקיבלנו בפעם הקודמת, לא נותר לנו אלא לפנטז כמה מגוון ומאתגר עשוי להיות פרק ההמשך אשר נהנה מתמיכה כלכלית גדולה עוד יותר. Original Sin 2 מיועד להיות מושק בדצמבר 2016, אם כי לא נופתע לראות את ההשקה גולשת אל תחילת שנת 2017. המתנה לא קצרה – אך נקווה שהיא תהיה שווה את זה.

קישורים נוספים


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close