נרתמת אל מאמצי השימור: Ubisoft מציעה את Assassin's Creed Unity בחינם לכולם • HWzone
גיימינגטכנולוגיה

נרתמת אל מאמצי השימור: Ubisoft מציעה את Assassin's Creed Unity בחינם לכולם

השריפה ההרסנית שפגעה בקתדרלת נוטרדאם מביאה את חברת המשחקים הצרפתית לפתוח את הלב והארנק עם תרומה כספית לתיקון הנזקים – וגם חלוקה של הכותר הפופולרי שלה שבו ניתן להתרשם מן המבנה ההיסטורי באופן חופשי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בהנחה שלא ביליתם את הימים האחרונים בבונקר תת-קרקעי ללא קשר אל העולם החיצון, כנראה שכבר חזיתם בתיעוד הדרמטי של השריפה הגדולה בקתדרלת נוטרדאם בפריז, אשר הביאה לקריסת הצריח המפורסם שבמבנה ולנזק רחב היקף נוסף.

האש כובתה לאחר שעות רבות ועם מספר נפגעים מינימלי, וחובבי ארכיטקטורה והיסטוריה אמידים רבים מיהרו להתגייס ולהכריז כי יתרמו למאמצי התיקון והשחזור המאסיביים שיחלו כעת עבור המבנה שנוצר אי שם במאה ה-12 והפך לחלק בלתי נפרד מקו הרקיע של בירת צרפת – ועתה גם עולם הגיימינג מצטרף אל מפגן האחדות המרשים הזה, כאשר חברת יוביסופט (Ubisoft) מודיעה על תרומה של 500,000 יורו עבור מאמצי השחזור ומעניקה לכולנו הזדמנות לחזות במבנה שוב במלוא תפארתו. באופן דיגיטלי.

מאות מיליוני יורו נאספו לשחזורה של נוטרדאם שצפוי להימשך שנים רבות – ובינתיים יש לכם הזדמנות לחוות אותה במחשב האישי שבביתכם

המשחק Assassin's Creed Unity, אשר הושק בשנת 2014 ומתרחש בימי המהפכה הצרפתית, כולל גרסה מרהיבה בנאמנותה למציאות של פריז במאה ה-18, עם הקתדרלה המפורסמת שאותה ניתן לחקור הן מבפנים והן מבחוץ. בשלב זה הפכה גרסה וירטואלית זו לדרך האפקטיבית והאותטנית ליהנות מהאתר ההיסטורי, כך נראה, כאשר במפתחת והמפיצה הצרפתית מעוניינים לאפשר זאת לכמות מירבית של אנשים ברחבי העולם – ומכריזים על הורדה חינמית למשך שבוע שלם עבור הכותר. כל שנדרש הוא חשבון uPlay פעיל והתקנה של היישום הנלווה לפלטפורמה לצורך הפעלה של המשחק.

Assassin's Creed Unity נחשב שנוי במחלוקת כשהושק בשל מגוון גדול של בעיות ותקלות טכניות – האם כעת תהיה לו הזדמנות לתקן את המצב במעט ולזכות באהדה ציבורית רחבה?

ברשת נפוצו שמועות ודיווחים על כך שהתיעוד המתקדם עליו התבסס בכדי ליצור את הקתדרלה ב-Assassin's Creed Unity תשמש בתור בסיס טכנולוגי למאמצי השחזור של המבנה בעולם האמיתי, אם כי נכון לעכשיו נראה שההודעה הרשמית של חברת הגיימינג אינה מתייחסת לנושא או לאפשרות זו. גם אם זה לא יקרה בסופו של דבר – מדובר בהמחשה נוספת להפתחות האדירה שעברו משחקי הוידאו בשני העשורים האחרונים, מעידן הפיקסלים הדו-מימדיים הבסיסיים ועד למצב שבו הם יכולים להיחשב כמעין תחליף למציאות ולעולם האמיתי.

בעבר היו דיווחים על כך שמפתח בודד השקיע שנתיים שלמות של עבודה ביצירת גרסת המשחק של הקתדרלה – אם כי זה עדיין לא בהכרח אומר ש-Unity ישמש כבסיס לארכיטקטורה המחודשת של המבנה

תגיות

3 תגובות

  1. שאלה:
    אחרי שבוע המשחק שוב יהיה בתשלום? (או שהורדה עכשיו נותנת בעלות על המשחק)?

  2. כן רק חבל שההורדה ממשיכה להפסיק באמצע באותה נקודה שוב ושוב למרות כל נסיון פתרון אפשרי.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close