נסיון משופר: המשחק שרוצה להיות Burnout חוזר • HWzone
גיימינג

נסיון משופר: המשחק שרוצה להיות Burnout חוזר

Danger Zone 2 נותן לכם סיבה לרסק מכוניות ולייצר כמה שיותר נזק – ממש כמו אחד ממצבי המשחק האהובים ביותר של הסדרה המצליחה מימי ה- 2

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גם אתם מוצאים את עצמכם מתגעגעים אל סדרת Burnout, שהייתה אחת מהקלילות והמהנות ביותר בתחום המירוצים אי שם לפני עשור, בימי השיא שלה תחת לא אחרת מ-EA Games? כלל לא בטוח שנראה את שם המותג עצמו עושה קאמבק זוהר – אך יש מי שממשיכים לחלום על יצירת יורשים רוחניים ראויים למשחקים אשר נתנו לכם סיבה טובה לרסק את המכונית שלכם ואת המכוניות של המתחרים.

המפתחת Three Fields Entertainment, שנוצרה על ידי כמה מיוצאי סטודיו Criterion הבריטי שהיה זה שפיתח את Burnout, משיקה כעת את Danger Zone 2 ב- (ובחנות ה-PSN ב- 4) – משחק צנוע שדורש מכם לרסק רכבים במגוון דרכים מקוריות והרסניות ככל האפשר. ההמשך של Danger Zone הראשון שהושק בשנה שעברה מבטיח להציע מגוון רחב יותר של משימות נהיגה וריסוק – הפעם בכבישים ממשיים, ולא רק בתוך מעין מתקן תת קרקעי עגום משהו כמו בפרק הקודם.

משחק חדש בטעם של פעם

Danger Zone 2 לא כולל המון תוכן בתוכו, ולמעשה תואם מצב משחק אחד ספציפי ואהוב בשם Crash Mode שהוצג בפעם הראשונה במשחק Burnout 3 בשנת 2004 – ונראה כי יוצריו מודעים לכך, עם תג מחיר מקוצץ של 74 שקלים חדשים (או 20 דולר). יש כאן צעד נוסף בכיוון הנכון, ומי יודע – אולי הוא מקרב אותנו ליום שבו Three Fields יהיו בשלים ליצור כותר שלם ומלא שיזכיר את כל מה ש-Burnout עשה נכון ויספק זאת לדור חדש של ופלטפורמות.

זה הזמן לספר כי בסטודיו Three Fields כבר עומלים על משחק חדש נוסף תחת השם Dangerous Driving, שמיועד להשקה בתחילת השנה הבאה ויהווה מעין יורש רוחני למצבי המשחק העיקריים של Burnout: מירוצים אמיתיים שבהם ריסוק המתחרים אל תוך קירות ורכבים הנוסעים בכיוון הנגדי מהווה טקטיקה חיונית בדרך לנצחון, והכל במהירויות מסחררות כמובן. יהיה מעניין – ונחזיק אצבעות לכך שגם מוצלח.

Danger Zone 2 רק הושק – אבל לנו יש כבר כותר נוסף להמתין לו ולהתעניין בו


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close