מתניעים את הגיימינג לשנה החדשה: סרטוני משחקיות חדשים מטעם NVIDIA

הכירו את המשחקים שיהנו מהטכנולוגיות העדכניות של כרטיסי סדרת GeForce RTX 3000 – ובראשם God of War שמגיע בקרוב אל עולם ה-PC באופן רשמי בפעם הראשונה

הקרב בשוק כרטיסי המסך אינו מסתכם בחומרה החזקה ביותר בלבד, כאשר תמיכה בטכנולוגיות הייחודיות השונות מצד מפתחות המשחקים השונות מהווה חלק בלתי נפרד מהפאזל, וסביבת מאבק משמעותית בין AMD ל-NVIDIA (ובקרוב מאוד גם אינטל?) במטרה לגייס כמה שיותר יוצרים וכותרים לצד שלהן בראש ובראשונה. NVIDIA ניצלה את ימי תערוכת CES 2022 גם בכדי לספק לנו מספר גדול של סרטוני משחקיות חדשים, מתוך כותרים שמפותחים בשיתופה עבור החודשים הקרובים בפרט והשנה כולה. רוצים לדעת למה יש לצפות בתחום הגיימינג ב-PC ב-2022? הגעתם אל המקום הנכון.

המשחק הבולט ביותר ברשימה הנוכחית שהוצגה, וזה שכנראה יהיה זמין לפני כולם, הוא God of War המאותחל משנת 2018 שזוכה למהדורת PC משלו, אשר מבטיחה את האיכות הויזואלית הטובה ביותר עבור כותר הפעולה האיכותי והפופולרי – ללא תמיכה בעקיבת קרניים, אבל עם תמיכה בטכנולוגיית ה-DLSS לשיפור ביצועים ועם תמיכה בטכנולוגיית ה-Reflex לשיפור זמני השהות המערכתיים עבור המקלדת והעכבר, כפי שמודגם בסרטון.

את המשחק שכבר כיכב בסרטון משחקיות נוסף בערוץ של NVIDIA בחודש הקודם תוכלו להשיג ב-Steam וב-Epic Games Store החל מה-14 בינואר, כלומר בעוד שבוע מהיום.

משחק פעולה מלהיב נוסף שנמצא קרוב מאוד להשקה הוא Dying Light 2: Stay Human, שמקבל סרטון משחקיות קצר חדש משלו אשר דואג להזכיר לנו על התמיכה בעקיבת קרניים עבור אפקטים של הארה, השתקפויות וגם צל – זאת בנוסף לתמיכה ב-DLSS שהופכת לחשובה ומשמעותית יותר ויותר עם כל יום שעובר.

חפשו אותו בחנויות המקוונות החל מה-4 בפברואר השנה – בתקווה שיצליח להתעלות מעל האיכויות של Dying Light המקורי ומעל ציפיות שהתפתחו לאורך שנות פיתוח רבות מאז החשיפה הראשונה ב-2018.

רוצים עוד? כל החדשות מתערוכת CES 2022 במקום אחד

משחק הפעולה ההמוני בגוף שלישי The Day Before מקבל תאריך השקה רשמי ב-21 ביוני 2022, יחד עם טריילר משחקיות שמעניק כמה השוואות זריזות בין סצינות ואפקטים עם טכנולוגיות עקיבת הקרניים של NVIDIA ובלעדיהן. מעבר ל-RTX, ניחשתם נכון – תהיה כאן תמיכה גם ב-DLSS לשיפור הביצועים.

Rainbow Six Extraction ינסה לתרגם את ההצלחה האדירה של Rainbow Six Siege לסביבה עם אלמנטים של אימה ומדע בדיוני שחדשים (יחסית) למותג, החל מה-20 בינואר – ויעשה זאת עם תמיכה ב-DLSS וב-Reflex בשביל לוודא כי כמעט כל מי שנהנו מהכותר הקודם יוכלו לחוות גם את החדש כראוי, מבלי לרוץ לשדרג את החומרה שלהם.

משחק שזמין עוד מ-2016 (במסגרת בדיקות אלפא ובטא שונות) ויקבל בקרוב את ברכת ה-DLSS הוא Escape from Tarkov – כותר הפעולה הטקטי הקשוח והריאליסטי שהצליח להפוך ללהיט ולסיפור הצלחה משמעותי אף על פי שלא זמין באף פלטפורמת גיימינג גדולה במחשבים האישיים, אלא אך ורק במסגרת קליינט ייעודי משלו. זו אמורה להיות ברכה גדולה במיוחד במקרה זה, היות ומדובר בכותר שגם ידוע בבעיות הטכניות שלו שמקשות על קבלת ביצועים יציבים ואיכותיים עבור רבים, גם בחומרות מודרניות יותר מהמשחק.

כותר פעולה והישרדות סוריאליסטי ומסקרן שיושק מתישהו במהלך השנה הקרובה הוא Voidtrain, ולמרות שהוא מגיע ממפתחת אינדי צנועה עם משחק אחד קודם בלבד ברפרטואר – גם הוא יהנה מתמיכה בעקיבת קרניים וב-DLSS במעמד ההשקה שלו, בתור המחשב (נוספת) לכך שיישום הטכנולוגיות המתקדמות האלו לא בהכרח דורש משאבים וכוח אדם עצומים.

מה כותר ה-PC לו אתם מצפים יותר מכל? מוזמנים לספר בתגובות.

רוצים עוד? כל החדשות מתערוכת CES 2022 במקום אחד