מתחילים עם VR בסטייל: חבילות חדשות ב-Humble Bundle • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

מתחילים עם VR בסטייל: חבילות חדשות ב-Humble Bundle

הכתבה המקורית: מתלהבים ממציאות מדומה? מאוהבים ברכבות? למיזם הגיימינג הנודע יש הצעות שלא תוכלו לסרב להן

חובבי גיימינג, באתר ה- ביקרתם לאחרונה? כמה חבילות חדשות ומעניינות מאוד ממתינות לכם שם כעת, ואנחנו שוב כאן בכדי לוודא שאתם לא מפספסים שום הזדמנות.

חבילת ה-Humble VR Bundle שתוצע למשך שבוע שלם נוסף תספק לכם שבעה משחקים איכותיים עבור משקפי המציאות המדומה שבבעלותכם במחיר סופי של 15 דולר בלבד, או 52 שקלים ופחות מ-4 שקלים בממוצע לכל יצירה ברשימה – כאשר חלק מהן נחשבות לאיכותיות ביותר בקטגוריה, ראוי לציין.

Budget Cuts

מחיר של דולר בודד יעניק לכם גישה אל המשחקים Cosmic Trip ו-Smashbox Arena, תשלום של 14.27 דולר ומעלה יוסיף את המשחקים GORN, Space Pirate Trainer ו-Budget Cuts ותשלום של 15 דולר ישלים את התמונה עם Moss ו-SUPERHOT VR – כשכל המשחקים הללו נהנים מביקורות איכותיות ביותר אצל השחקנים, עם 85 אחוזים ומעלה של ביקורות חיוביות והמלצות מצד המתנסים.

Space Pirate Trainer

חבילת המשחקים הזו נרכשה עד כה בידי יותר מ-50,000 גולשים שונים וזמינה כולה בהתבסס על פלטפורמת Steam – הן עבור משקפי המציאות המדומה מבית חברת Oculus, הן עבור משקפי מציאות מדומה ממשפחת HTC Vive והן עבור משקפי מציאות מדומה שמשתייכים אל פלטפורמת ה- Mixed Reality של .

לחצו כאן למעבר אל חבילת המשחקים באתר ה-Humble Bundle

רוצים עוד VR? אין שום בעיה – בחנות ה-Humble Store הנלווית תמצאו הנחות של עד 75 אחוזים על עשרות כותרי מציאות מדומה גדולים אחרים, כדוגמת VFR במחיר של 14.99 דולר, Arizona Sunshine במחיר 13.59 דולר, Raw Data בעבור 9.99 דולר, Creed: Rise to Glory ב-14.99 דולר ורבים אחרים.

לחצו כאן למעבר אל רשימת המבצעים בחנות ה-Humble Store

Arizona Sunshine

חבילת משחקים נוספת תאפשר לכם להפוך לנהגי רכבת וירטואליים למופת: המשחק Train Simulator 2020 מוצע יחד עם לא פחות מ-16 חבילות DLC שמרחיבות את היצע הכלים והמסלולים בו בעלות כוללת של 12 דולר, או 42 שקלים לערך. זה בהחלט לא מתאים ולא מדבר לכל חובב גיימינג – אך נראה כי יותר מ-60,000 חבילות שכבר נמכרו מוכיחות כי יש קהל יעד בלתי מבוטל גם לז'אנר הזה.

חבילת ה-Humble Train Simulator Bundle מוצעת בהתבסס על פלטפורמת Steam, עבור מחשבים מבוססי בלבד – ותהיה זמינה עד ליום שלישי בשבוע הבא, ה-25 בפברואר 2020.

לחצו כאן למעבר אל חבילת המשחקים באתר ה-Humble Bundle

Train Simulator 2020

לסיום, חבילת ה-Humble Choice החודשית מציעה לכם גישה לשלושה כותרים מתוך רשימה הכוללת את Okami HD המופלא, Book of Demons הייחודי, Frostpunk, Project Warlock ונוספים – בתשלום של 15 דולר שאותו ניתן לבטל ולחדש מדי חודש לפי העדפתכם ובהתאם לכותרים המוצעים בכל פעם. מוצאים ברשימה לפחות שלושה משחקים שמעניינים אתכם? סביר להניח שהתשלום הזה יהיה נמוך משמעותית מזה שתזדקקו להשקיע בכל חנות אחרת.

לחצו כאן למעבר אל חבילת המשחקים באתר ה-Humble Choice

Frostpunk

עדכון: חבילה חדשה נוספת זמינה כעת – Humble Digital Tabletop Bundle 2 מעניקה לכם שבעה משחקי קופסה פופלריים בפורמט דיגיטלי בעבור תשלום כולל של 12 דולר, או מעט יותר מ-40 שקלים.

מחיר של דולר אחד יתן את Gremlins Inc., את Reigns ואת חבילת ההרחבה שלו Reigns: Her Majesty, תשלום של 6.35 דולר ומעלה יוסיף לדיל את Armello, Terraforming Mars ו-For the King – ואילו מחיר של 12 דולר יספק גם את המשחק Slay the Spire שהושק רשמית בשנה שעברה וזכה לקבלת פנים חמה ביותר עם 97 אחוזי ביקורות חיוביות ב-.

כל הכותרים זמינים בהתבסס על פלטפורמת ה-Steam למחשבים מבוססי , וכולם פרט לאחד זמינים גם עבור מערכות MacOS ומערכות – אז זה הזמן שלכם לשחק ולהתפנק!

לחצו כאן למעבר אל חבילת המשחקים באתר ה-Humble Bundle

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close