משחק מלהיב בחלוקה חינמית והנחות נדיבות: עוד חגיגה ב-Epic Games Store

Borderlands 3 מחכה לכם עד לסוף השבוע ללא עלות כלל – ולצידו מאות כותרים במחירי מבצע כולל קופון דיגיטלי שמקנה הנחה נוספת

נציגי פלטפורמת EGS הבטיחו לנו הפתעה בשבוע שעבר, ונראה כי עמדו בכך בהצלחה רבה – הכותר שמחולק חינם לכל המשתמשים הרשומים כעת הוא אחד מהגדולים והפופולריים ביותר שנראו במיזם המלווה אותנו מזה מספר שנים: Borderlands 3 של Gearbox Software, שהושק עם מחיר מלא של 60 דולר לפני פחות משלוש שנים וזכה למכירות של מעל ל-15 מיליון עותקים עד כה (מחשבים אישיים וקונסולות במשולב), עם ממוצע ביקורות של 81 מתוך 100 ב-Metacritic.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

הגרסה שמוענקת חינם לצמיתות עתה מהווה את מהדורת הבסיס של Borderlands 3 (עם שווי מוצהר של 240 שקלים), כאשר אם תרצו להרחיב את החוויה שלכם תוכלו ללכת על ה-Season Pass Bundle שמוצעת ב-94.38 שקלים לאחר הנחה של 67 אחוזים ולקבל גישה אל ארבע פרקי הרחבה עלילתיים שונים ועוד כמה בונוסים דיגיטליים קטנים יותר.

בכל מקרה, גם אם תבחרו בשדרוג בתשלום וגם אם תעדיפו לוותר עליו בשלב הזה – כדאי מאוד לנצל את ההצעה הנדיבה הזו מבחינתנו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Epic Games Store

Borderlands 3 יוצע חינם עד ליום חמישי הקרוב, ה-26.5, בשעה 18:00 לפי שעון ישראל – ואז יוחלף במשחק חינמי מסתורי אחר שטרם נחשף, בתקווה שיהיה מרשים ומפתיע לא פחות מהתורן.

במקביל לחלוקה ללא עלות ב-Epic Games Store פצחו גם במיזם הוזלות רחב היקף תחת השם Mega Sale, אשר יהיה איתנו עד ל-16 ביוני וכולל מאות רבות של יצירות בהנחות של עד 90 אחוזים בתור בסיס – כאשר קופון נוסף שניתן לאסוף בעמוד המבצע יתן הנחה נוספת של 25 אחוזים מעל למחירים המקוצצים המדוברים. פינוק שבהחלט שווה לבחון אותו בכוחות עצמכם על פי הקישור להלן.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-Epic Games Store

משחק האקשן-פלטפורמה F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch אשר הושק בסוף השנה שעברה וזכה להערכה בלתי מבוטלת מהמבקרים עם ממוצע של 80 מתוך 100 ב-Metacritic – ניתן לרכישה עכשיו ב-66.93 שקלים, במקום מחיר של 119 שקלים במקור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

משחק הפעולה הדו-מימדי הפופולרי Skul: The Hero Slayer, שהושק גם הוא במהלך השנה שעברה ומאפשר לכם לגלם 100 דמויות שונות במסגרתו, יהיה שלכם בעבור 38.22 שקלים, במקום 67.95 שקלים שהם מחירו הרשמי המומלץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Deathloop, היצירה העדכנית מאת המוחות שהביאו לנו את סדרת Dishonored ואת Prey המאותחל, יכול להיות שלכם ב-89.62 שקלים כעת – במקום 239 שקלים במקור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

Ghostwire: Tokyo, משחק הפעולה-אימה-הישרדות המיוחד שהושק בהצלחה לפני כחודשיים בלבד ניתן לרכישה עכשיו ב-118.3 שקלים, במקום 239 שקלים – כלומר ירידה אל מחצית המחיר בתוך זמן קצר מאוד אחרי הנחיתה הראשונה על מדפי החנויות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

הגרסה האולטימטיבית השלמה של משחק הפעולה היומרני Godfall (שלא הצליח לעמוד בכל הבטחותיו אך בכל זאת צבר קהל מעריצים קטן ונאמן משלו) מוצעת ב-76.46 שקלים לאחר הזנת קופון ההנחה הנוספת שבחנות הדיגיטלית.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store

משחק הטקטיקה בזמן אמת Partisans 1941 אשר הושק ב-2020 זמין במהדורה המורחבת שלו במחיר של 43.77 שקלים בלבד, לאחר קיצוץ של 70 אחוזים ממחירו הכולל המלא.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Epic Games Store