מצטיידים לקראת 2042: מבצעי Battlefield מרשימים בחנות של EA וב-Steam

במקביל למבחני הבטא הפתוחים שנתקלים בתגובות חיוביות לרוב, EA מציעה לחובבי סדרת Battlefield להתכונן לנחיתת הפרק החדש על ידי השלמת פערים מהשנים הקודמות בזיל הזול

בעוד קצת יותר מחודש עתיד לנחות בחנויות (הפיזיות והמקוונות) המשחק הגדול ביותר של חברת EA Games לשנה זו – Battlefield 2042, שמביא איתו חזרה להתמקדות באירועים עתידיים בדיוניים וחזרה להתמקדות במצבי משחק מקוונים באופן בלעדי, ללא מצב משחק עלילתי עבור שחקן יחיד כלל.

בטא פתוחה לכולם של כמה ממצבי ומפות המשחק של הגרסה המלאה מתקיימת ממש כעת ועתידה להסתיים בשעות הערב היום (יום שבת, ה-9 באוקטובר), כאשר מה שימשיך עם הגיימרים לעשרה ימים נוספים הוא סט הנחות עמוקות עבור משחקי העבר המרכזיים בסדרה המפוארת הזו – זמן מעולה להשלמת פערים שתסייע להעביר את הזמן עד לנחיתת הגרסה החדשה באמצע החודש הבא.

Battlefield 4 מוצע במהדורת הפרימיום השלמה שלו בחנות ה-Origin של EA עצמה בעבור 4.49 דולר לצרכנים מישראל, לאחר הנחה בשיעור של 89 אחוזים מהמחיר המומלץ המקורי – כ-15 שקלים בלבד עבור הכותר שהושק במקור ב-2013.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר בחנות ה-Origin

Battlefield 4

Battlefield 1 הנהדר מוצע במחיר זהה של 4.49 דולר, או 15 שקלים לערך, במהדורת Revolution המלאה שלו שכוללת ארבע חבילות הרחבה ועוד כמה בונוסים דיגיטליים אחרים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר בחנות ה-Origin

Battlefield 1

Battlefield V משנת 2018 מוצע במחיר נמוך עוד יותר, איכשהו, עבור המהדורה האולטימטיבית והמלאה שלו – 3.74 דולר בלבד לאחר קיצוץ של 93 אחוזים מהמחיר המקורי, או 13 שקלים בקירוב כולל עמלת ההמרה הצפויה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר בחנות ה-Origin

Battlefield V

לצערנו, EA אינה מציעה הנחות נדיבות עבור כותרים וותיקים ביותר במשפחה, כדוגמת Battlefield: Hardline או Battlefield 3, אך אם תעדיפו לבצע את הקנייה שלכם דרך החנות של Steam ולא דרך החנות של Origin ישירות תוכלו לעשות זאת במחיר קורץ כמעט באותה מידה – חבילת Battlefield Bundle עם הגרסאות האולטימטיביות של Battlefield 1, Battlefield 4 ו-Battlefield V מוצעת עתה במחיר שלם של 49.09 שקלים בלבד, שהוא הנמוך ביותר עד כה בקלות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Steam

הפרש של שקלים בודדים בין רכישה בנפרד של כל משחק בחנות ה-Origin לבין רכישה משולבת של כולם יחד ב-Steam – אם כי ראוי לציין כי גם הרוכשים בחנות של Valve עדיין יזדקקו למשתמש Origin ושימוש ביישום על מנת להפעיל וליהנות מהכותרים

גם רכישה של Battlefield 2042 עצמו יכולה להיות עסק משתלם דווקא עכשיו, כאשר קיימת הנחה של 10 אחוזים עבור משתמשים זריזים שירכשו את כל אחת משלושת המהדורות הדיגיטליות הזמינות עבור הכותר בפלטפורמת Origin – החל ממחיר של 53.99 דולר לגרסת הבסיס, כלומר 174 שקלים עד 178 שקלים בתלות בעמלות (לעומת מחיר נקוב מקביל גבוה הרבה יותר של 249 שקלים ב-Steam וב-Epic Games Store).

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר בחנות ה-Origin

מספר גרסאות זמינות לרכישה – כולן עם הנחה של 10 אחוזים מהמחיר המלא ובעלויות של בין 53.99 דולר ל-98.99 דולר

חושבים שזה יהיה אחד המשחקים המוצלחים ביותר לשנת 2021, או אכזבה ביחס להצלחות הקודמות? מוזמנים לשתף את כולם בהערכות כעת.

יש גם דרישות חומרתיות רשמיות, סבירות יחסית, עבור שלב הבטא של המשחק – שכנראה לא ישתנו כבר (או ישתנו בצורה מינורית בלבד) עד להשקה הרשמית ב-19 בנובמבר