ממשיכים לבזבז: קבלו את מבצעי חורף 2015 בחנות המשחקים של GOG

אחרי Steam מגיע גם תורה של חנות המשחקים אשר מתמקדת בהכחדת מנגנוני ה-DRM למיניהם להציע לנו היצע גדול של משחקים בהנחות מפתות

סוף השנה האזרחית היא לא תקופה טובה במיוחד לחסוך כסף, והמחשה נוספת לכך אנחנו מקבלים בימים אלה – כשמבצעי הגיימינג של Steam רק נגמרו, ואת מקומם כבר תופסים מבצעי משחקים שנוטים להיות אטרקטיביים לא פחות בחנות ה-GOG, מחברת האם של סטודיו CD Project RED אשר הביא לנו את סדרת The Witcher המופתית.

gwint2

להלן כמה מההצעות הקורצות ביותר שמצאנו במסגרת המבצעים הנוכחיים, אשר מתעדכנים מדי יממה (כדאי להמשיך ולבקר על מנת לא לפספס) עד לסיום המבצע ביום ראשון, ה-13 בדצמבר 2015:

  • חבילה עם שלושת משחקי סדרת S.T.A.L.K.E.R המעולים מוצעת בעבור 12.5 דולר – מומלץ מאוד למי שטרם התנסה בכותרי הפעולה המסתוריים והשאפתניים הללו.
  • משחק ההרפתקאה המרהיב The Vanishing of Ethan Carter נמכר בעבור 6.7 דולר.
  • משחק התפקידים-אסטרטגיה בתורות BlackGuards 2 נמכר ב-80 אחוזי הנחה, בעבור 7 דולר.
  • משחק ה-Action-RPG הצנוע Aarklash: Legacy מוצע ב-4 דולר בלבד.
  • משחק תפקידים נוסף שהושק רק לפני כחודש, Kyn, נמכר בעבור 5 דולר.
  • חבילה עם שלושת משחקי האימה-הישרדות מסדרת Penumbra מוצעים ב-2.5 דולר בלבד.
  • משחק ההרפתקאה והאסטרטגיה בתורות המיוחד Renowned Explorers: International Society מוצע בהנחה יפה של 40 אחוזים, שמביאה את מחירו ל-12 דולר.
  • עוד משחק אסטרטגיה בתורות עדכני שזכה לציונים לא רעים, Armello, מוצע במחיר של 15 דולר.
  • The Witcher 3, לכל מי שפיספס אותו מאיזושהי סיבה, מוצע ב-30 דולרים שהם מחצית ממחירו המלא, כאשר חבילת ההרחבה שלו Hearts of Stone מוצעת ב-9 דולר נוספים.
מבצעים כמו חול
מבצעים כמו חול

כל מי שירכשו משחקים בעלות כוללת שעולה על 5 דולר יקבלו גם את משחק התפקידים הוותיק Divine Divinity בחינם, כאשר אלו שיחצו את סף 50 הדולרים יקבלו משחק חינמי נוסף – משחק התפקידים-אסטרטגיה בתורות Blackguards.

לקינוח, ישנה גם אפשרות לרכוש 'משחק מסתורי' בעבור 3 דולר, כשאתם לא יודעים מה תקבלו – אך מובטח כי זה יהיה כותר בשווי מלא של בין 10 ל-35 דולר, אשר אינו נכלל במסגרת ההנחות האחרות בחנות כעת. במילים אחרות, ההימור הזה עשוי לסדר לכם הנחה נאה על כותר שרציתם, או לגרום לכם להכיר משחק מעניין שלא הייתם רוכשים בשום הזדמנות אחרת.

שימו לב כי בניגוד למיזם המבצעים האחרון של Steam - כאן הכותרים שבמבצע באמת משתנים ונעלמים לאחר 24 שעות, אז אם מצאתם דיל שקורץ לכם כדאי שתנצלו אותו לפני שיסתיים
שימו לב כי בניגוד למיזם המבצעים האחרון של Steam – כאן הכותרים שבמבצע באמת משתנים ונעלמים לאחר 24 שעות, אז אם מצאתם דיל שקורץ לכם כדאי שתנצלו אותו לפני שיסתיים

לא כל המחירים טובים יותר מאלה שתמצאו ב-Steam או מקבילותיה, אך ראוי לציין כי כאן מדובר בהצעה ייחודית של משחקים אשר מגיעים ללא כל הגנת קבצים או ללא כל חיוב להתקנה ושימוש בפלטפורמת גיימינג זו או אחרת – כך שאם אתם בעד הטרנד הזה שמקלף 'תוספות' לא קשורות מהכותרים, יתכן כי מוטב לבחור בדילים של GOG, גם אם הם לא בהכרח המשתלמים ביותר ברשת.

מצאתם עוד הצעות מעולות שאנחנו לא הזכרנו? כמו תמיד, ספרו על כך בתגובות.