מהפכה חדשה? Hitman הפך למשחק בפרקים קטנים • HWzone
גיימינג

מהפכה חדשה? Hitman הפך למשחק בפרקים קטנים

אחרי שהבטיחו לנו משחק מלא עם פרקים נוספים שיושקו אליו מדי כמה זמן, ב-Square Enix החליטו להפוך את כותר ההתגנבות החדש לאפיזודי באופן מלא, עם מחירים נמוכים לכל חלק והשקה הראשונה בחודש מרץ. ברכה או קללה?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אנחנו סקרנים מאוד לראות מה ידע להציע לנו הפרק החדש בסדרת Hitman, שמבצע איתחול לקו העלילתי של חמשת קודמיו בתקווה לחזור למסלול ההצלחה הנאה ממנו נהנה עד לבואו של Hitman: Absolution שניסה לשנות את הנוסחה ולא בדיוק צלח במשימה. כעת, מסתבר שהמשחק החדש לא יציע רק סיפור חדש – אלא גם גישה עסקית חדשה, שאותה עוד לא ממש ראינו בעולם כותרי ה-AAA המובילים.

המפיצה Square Enix והמפתחת IO-Interactive הודיעו כי Hitman יוצע לצרכנים באופן אפיזודי לגמרי – בדומה לסדרות משחקי ההרפתקאות המצליחות של חברת Telltale, ובדומה לסדרת משחקי Life is Strange של Square Enix שזכתה לפופולריות נאה בגישה דומה. מדובר מעשית בסוג של דחייה נוספת עבור הכותר המדובר – ב-11 במרץ 2016 השחקנים לא יקבלו את כל המשחק, אלא רק משימת פרולוג ואת המשימה רחבת הידיים בפריז, שאותה כבר ראינו במספר סרטוני משחקיות בעבר.

תזכורת – זו המשימה בפריז, שתהיה זמינה לשחקנים בתחילת חודש מרץ

משימות נוספות באיטליה, מרוקו, תאילנד, ארצות הברית ויפן מיועדות להגיע מדי חודש (כלומר החל מאפריל עבור המשימה באיטליה, ועד ליפן שתסיים את "העונה" הראשונה באיזור חודש אוגוסט), כשבמקביל יופצו עדכוני תוכן קטנים ומשימות ותחרויות קהילתיות מדי שבוע או מספר שבועות, בכדי לספק ערך מוסף לתוכן הזמין. חבילת הבסיס שתכלול את הפרולוג והמשימה הראשונה תוצע לשחקנים בעבור 15 דולרים, וכל משימה נוספת תתומחר בנפרד בעבור 10 דולר – למחיר כולל של 65 דולר, או 60 דולר למי שכבר רכשו או מתכננים לרכוש את החבילה הכוללת מבעוד מועד.

אלה שכבר ביצעו רכישה מוקדמת למשחק יקבלו את כולו כמובן - אך לא בבת אחת במרץ, אלא בהתאם להפצות החודשיות עליהן הכריזו המפתחת והמפיצה
אלה שכבר ביצעו רכישה מוקדמת למשחק יקבלו את כולו כמובן – אך לא בבת אחת במרץ, אלא בהתאם להפצות החודשיות עליהן הכריזו המפתחת והמפיצה

שחקנים שקיוו וציפו לקבל את כל המשחק (או לכל הפחות את רובו) בחודש מרץ הקרוב ללא ספק עשויים להתעצבן על ההחלטה הבלתי רגילה הזאת, אך יתכן כי מדובר בגישה שתקרוץ יותר לכל מי שעדיין יושבים על הגדר, ולא משוכנעים ש-Hitman החדש יהיה מתאים ומעניין מספיק עבורם – אותם צרכנים יוכלו לרכוש את הפרולוג ברבע ממחירו של הכותר המלא, ולהחליט האם יש להם טעם לרכוש גם את הפרקים העתידיים, או לחילופין לרכוש רק חלק מהם, בהתאם לפידבק שכעת יינתן לכל משימה בנפרד לאחר השקתה.

האם שיטת החלוקה לפרקים תוכל לסייע לנו לקבל משחקים מלוטשים ובשלים יותר? נחיה ונראה
האם שיטת החלוקה לפרקים תוכל לסייע לנו לקבל משחקים מלוטשים ובשלים יותר? נחיה ונראה

אנחנו לא בטוחים שזה יעבוד, אך במידה ו-Hitman אכן יהפוך להצלחה מסחרית משמעותית – לא נופתע לראות עוד ועוד משחקים בפרופיל גבוה שמאמצים את 'שיטת הסלמי' הזו, שתאפשר להביא לליטוש משופר לחלקים מאוחרים יותר בכותר, תוך כדי שהמשאבים וההיענות מצד הגולשים כבר מתחילה לזרום עבור האלמנטים המוקדמים. מישהו אמר DLC, הדור הבא? נחיה ונראה.


תגיות

3 תגובות

  1. זה יגמור את הסדרה, אף אחד לא רוצה לחכות חודש בין פרק לפרק

  2. השאלה מה יהיה אורך משחקיות כל פרק? אם זה יסתיים תוך שעתיים זה יהיה די מאכזב.
    באופן כללי זה נשמע די נחמד משחק בהמשכים אבל הסכנה היא שיכול להיות שבאמת אנשים התייאשו אחרי הפרק השני או השלישי ולא ירצו להמשיך לרכוש את שאר החלקים. אז במקום שהחברה תרוויח את ה50-60$ הם ירוויחו רבע מזה.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close