מבצעי קיץ בחנות GOG: בואו לקבל משחק חינם והנחות של עד 90 אחוזים • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

מבצעי קיץ בחנות GOG: בואו לקבל משחק חינם והנחות של עד 90 אחוזים

החנות ללא הגנות קבצים פוצחת במיזם דילים גדול במיוחד ומעניקה את הכותר Obduction ללא עלות

עוד סוף שבוע מעניין מאוד עבור חובבי הגיימינג מגיע אלינו – והפעם זו דווקא החנות האלטרנטיבית הצנועה שמספקת לנו סיבות לבזבז.

לפני שתבחנו את מגוון המבצעים הזמין במסגרת מכירת הקיץ בחנות שבה כל המוצרים נטולי הגנות קבצים (DRM) מכל סוג שהוא – מומלץ מאוד להיכנס אל הקישור הזה ולקבל גישה חינמית אל משחק ההרפתקאות הנהדר Obduction, מבית היוצר של סדרת משחקי Myst שהושק בשנת 2016 ומחזיק בציון ביקורות ממוצע של 4.3 מתוך 5 בפלטפורמה. הכותר יהיה זמין ללא תשלום רק במשך היממה הקרובה, אז הזדרזו לנצל את ההזדמנות כמה שיותר מהר!

Obduction

בין שלל הנחות בחנות ראוי לציין את BioShock Infinite בגרסתו המלאה יחד עם כל תכני ה-DLC במחיר של 13.5 דולר, משחק התפקידים הממכר של קאפקום Dragon's Dogma: Dark Arisen ב-9 דולר, משחק הפעולה Project Warlock ב-8.4 דולר, חבילת Homeworld: Remastered Collection ב-7 דולר, משחק האסטרטגיה בתורות Into the Breach במחיר 7.5 דולר, משחק האקשן-תפקידים העדכני Shadows: Awakening ב-16 דולר ועוד. שווה בהחלט להעיף מבט על הרשימה המלאה.

Project Warlock

רוצים עוד משחק חינמי? תוכלו לקבל אותו כעת מחנות ה-Epic Store, אשר מחלקת את כותר הפעולה הייחודי City of Brass במהלך השבוע הקרוב – עם תוכנית להחליפו במשחק התפקידים Kingdom New Lands ב-6 ביוני. תהנו!

City of Brass

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close