מבצעי סוף השבוע של Steam

מגוון גדול של משחקים מעניינים זמינים במחירים מקוצצים – ולכם נותר רק לבחור

עם או בלי בלאק פריידיי ברקע, בחנות של פלטפורמת Steam מספקים לנו שלל הנחות גם בסוף השבוע הנוכחי – כך שתוכלו לארגן לכם הרפתקאות חדשות לקראת חג החנוכה שעוד רגע כאן. תהנו!


בסוף השבוע הנוכחי ניתן להוריד ולהתנסות חינם אין כסף במשחק האסטרטגיה המעניין Ancestors Legacy, שהושק לפני כחצי שנה וזוכה עד כה לביקורות חיוביות למדי מהגיימרים. אהבתם? אפשר לרכוש אותו לצמיתות בחצי מהמחיר המלא – 65.97 ש"ח.

Ancestors Legacy

הגרסה ההמונית המקוונת של ממלכת טמריאל ב-Elder Scrolls Online ממתינה לכם בחצי מהמחיר שלה – 42.5 ש"ח לגרסת הבסיס, כאשר ראוי לציין כי ישנן כמה וכמה חבילות הרחבה נוספות בתשלום שזמינות עבור אלו שמעוניינים לקבל את החוויה המלאה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כותר התפקידים-פעולה הטרי Immortal: Unchained, שזכה לביקורות מעורבות מצד הצרכנים מאז השקתו (חלק אהבו, וחלק הרבה פחות), נמכר בעלות מקוצצת של 94.97 ש"ח.

לחובבי הנהיגה הרגועה והמרגיעה – משחקי Euro Truck Simulator 2 ו-American Truck Simulator נמכרים בעבור 17.98 ש"ח כל אחד. שימו לב כי פרט לחבילות הבסיס המדוברות ישנם עשרות תכני DLC שונים ומשונים עבור המשחקים האלה – שרובם זמינים כעת בהנחות משלהם.


Euro Truck Simulator 2

כותר הפעולה הריאליסטי המוצלח Day of Infamy זמין במחיר 16.78 ש"ח בלבד, לחובבי ז'אנר האקשן ממלחמת העולם השנייה.

כותר התפקידים הטקטי המאתגר והייחודי Battle Brothers נמכר ב-66.57 ש"ח – או בעבור 98.34 ש"ח ביחד עם חבילת ההרחבה שנוצרה עבורו.

משחק ההרפתקאה הפראי והמושלג Shelter 2 זמין בחמישית ממחירו המקורי, 11.19 ש"ח בלבד – או במחיר 22.19 ש"ח ביחד עם קודמו, Shelter.

Shelter 2

שלושה משחקים שונים המבוססים על המותג The Dark Eye מוצעים יחדיו במחיר זעיר של 13.19 ש"ח: כותרי ההרפתקאה Chains of Satinav ו-Memoria וכמו כן משחק האסטרטגיה בתורות Blackguards.