מבצעי סוף השבוע: מיטב משחקי מלחמת הכוכבים, Just Cause 3 ועוד • HWzone
גיימינג

מבצעי סוף השבוע: מיטב משחקי מלחמת הכוכבים, Just Cause 3 ועוד

חנות פלטפורמת ה- מציינת את השקת הסרט החדש בסדרת 'מלחמת הכוכבים' ומציעה כמה הנחות שכדאי לכם לבדוק

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בימים אלה ממש מתחיל לעלות לו על מסכי אולמות הקולנוע בכל רחבי העולם Rogue One (או 'רוג אחת', אם אתם מעדיפים), סרט הספין-אוף החדש והמבטיח במותג מלחמת הכוכבים, שעשוי להפוך לאחד משוברי הקופות הגדולים ביותר של השנה החולפת. אם גם אצלכם הסרט מעורר רגשות נוסטלגיה וחיבה עזים ליקום המדע הבדיוני שטווה ג'ורג' לוקאס לפני קרוב ל-40 שנים – ההצעה של , במסגרת מבצעי סוף השבוע המסורתיים, תוכל להיות בדיוק מה שאתם מחפשים בימים אלה.

בפלטפורמה המקוונת של וואלב מציעים חבילת משחקי Star Wars די מקיפה ומכובדת, אשר כוללת את Knights of the Old Republic ו-Knights of the Old Republic 2 הנהדרים, את משחק הפעולה Republic Commando, את צמד משחקי The Force Unleashed השאפתניים (אך הפחות מוצלחים באופן מעשי), את משחק האסטרטגיה Empire at War, את שלושת משחקי סדרת Jedi Knight המופתית, את Battlefront 2 ועוד כמה כותרים – 14 כותרים בסך הכל, אשר נמכרים כולם יחד בתג מחיר של 23 דולר בלבד, שהוא הנחה של יותר מ-75 אחוזים ממחירם בהנחה בנפרד. הצעה נחמדה מאוד במידה ו-Rogue One יצליח להרשים אתכם לטובה, כאמור.

Empire at War ועוד 13 כותרים מוצעים לכם בעלות של פחות מ-100 שקלים. שווה?
Empire at War ועוד 13 כותרים מוצעים לכם בעלות של פחות מ-100 שקלים. שווה?

הצעות סוף שבוע נוספות ב-Steam כוללות הצעה להוריד ולשחק חינם בכותרי הפעולה Dead by Daylight ו-The Division עד לשעות אחר הצהריים ביום ראשון הקרוב, וכן הזדמנות לרכוש מספר כותרים בהנחות עסיסיות: משחק הפעולה בעולם פתוח Just Cause 3 ברבע ממחירו המלא, 15 דולר בלבד (או ב-21.25 דולר בגירסת ה-XL שלו יחד עם תכני ה-DLC הנוספים שנוצרו עבורו), משחק הפעולה הייחודי והאלים Chivalry: Medieval Warfare ב-2.5 דולר בלבד, משחק היריות האותנטי שעוסק בתקופת מלחמת העולם הראשונה Verdun ב-12.5 דולר, משחק הקרבות Transformers: Devastation ב-10 דולר, משחק האסטרטגיה Company of Heroes 2 יחד עם כלל ההרחבות ותכני ה-DLC שנוצרו עבורו ב-15 דולר ועוד. תהנו!

Verdun - כמו Battlefield 1, אבל אפלולי, ריאליסטי ומאתגר הרבה יותר
Verdun – כמו 1, אבל אפלולי, ריאליסטי ומאתגר הרבה יותר

תגיות

4 תגובות

  1. מומלץ ל JUST CAUSE 3 לקרוא ולהבין את סדר ה DLC.
    כשתתחילו לשחק אל תכנסו לDLC כי כל הכיף פשוט יעלם!
    תשאירו את העלילה המורחבת לסוף!

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close