מבצעי גיימינג: Rage 2 במכירת חיסול, Dirt Rally חינם • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

מבצעי גיימינג: Rage 2 במכירת חיסול, Dirt Rally חינם

כותר הפעולה של שהושק רק לפני כמה חודשים מקבל קיצוץ של שני שליש ממחירו – ויש הפתעות נוספות

הנחות גיימינג בחנות של מצפות לכם בימים הקרובים, וכוללות משחק שאפשר להתנסות בו חינם וכמה דילים שעדיין לא פגשנו בפלטפורמה בעבר. לא כדאי לפספס את זה!

משחק הפעולה המרענן שאותו הכי כדאי לחוות באופן מקוון יחד עם חברים, Deep Rock Galactic, זמין להורדה והתנסות חינם לגמרי עד לשעות הערב מחר (יום שני, ה-16 בספטמבר) – ואם תתאהבו יש גם אפשרות לרכוש אותו במחיר מוזל של 72.11 שקלים.

Deep Rock Galactic

למבצעים ודילים נוספים לחצו כאן

משחק ההישרדות המאיים והאיכותי The Forest זמין בהנחה משמעותית של 45 אחוזים ממחירו – 40.67 שקלים בלבד.

משחק הפעולה הפוסט-אפוקליפטי של id Software שהושק בחודש מאי האחרון (בהצלחה חלקית, ראוי להודות), Rage 2, זוכה למכירת חיסול מוקדמת ומפתיעה משהו עם שליש מהמחיר – 85.47 שקלים במקום 260 שקלים במקור.

Rage 2

משחק ההתגנבות והאימה המיוחד A Plague Tale: Innocence, שהושק גם הוא רק לפני כמה חודשים, מקבל הנחה קלה וזמין עתה בעבור 119.93 שקלים.

כותר הפעולה, התפקידים וההתגנבות Vampyr שהושק בסוף השנה שעברה מקבל גם הוא חיתוך מחיר משמעותי – ויוכל להיות שלכם ב-64.58 שקלים, במקום 190 שקלים בימים כתיקונם.

משחק הפעולה מתוך היקום המצליח של Warhammer 40K העונה לשם Space Hulk: Deathwing נמכר ב-39.75 שקלים בגרסתו המשודרגת, מה שמהווה הנחה של 75 אחוזים ממחירו המלא.

לקינוח, גם משחק המירוצים האיכותי Dirt Rally מוצע חינם ב- רק למשך היום הנוכחי – אז אם עדיין לא חטפתם אותו במסגרת החלוקה של האתר זו ההזדמנות שלכם!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא ב-Steam

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close