לבנות, לנהל ולפתח: חבילות הגיימינג החדשות ב-Humble Bundle • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

לבנות, לנהל ולפתח: חבילות הגיימינג החדשות ב-Humble Bundle

חבילת משחקי אסטרטגיה ובנייה איכותיים, חבילה מרשימה לאלו שמעוניינים להתנסות בפיתוח על בסיס מנוע ה-Unity וגישה מיידית אל משחק הרובוטים הענקיים הפופולרי BattleTech – כל אלו מצפים בפלטפורמת הגיימינג הצנועה ממש עכשיו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חובבי גיימינג יקרים – בואו לשמוע על הדילים העדכניים אשר ממתינים לכם באתר מיזם ה- בימים אלה.

חבילת משחקים אחת עונה לשם Humble Builder Bundle תספק לכם שבעה משחקים המשלבים בהם אלמנטים של בנייה וניהול משאבים, במחיר כולל 10 דולר בלבד (כ-37 שקלים): Concrete Jungle, When Ski Lifts Go Wrong ו-Tricky Towers שמחזיקים כולם בממוצעי ביקורות חיוביות של 85 אחוזים ומעלה יהיו שלכם במחיר דולר אחד בלבד, ובנוסף Portal Knight, Bridge Constructor Portal ו-SEUM: Speedrunners from Hell יתווספו בתשלום של 3.7 דולר או יותר.

SEUM

תשלום של 10 דולר ישלים את החבילה שלכם עם המשחק Staxel, שהושק במלואו לפני כמה חודשים ומחזיק במחיר מומלץ של 20 דולר לבדו. שווה ביותר לכל חובבי הז'אנר הזה.

Bridge Constructor: Portal

לחצו כאן למעבר אל עמוד חבילת Humble Builder Bundle 

המעוניינים לבצע את צעדיהם הראשונים בעולם המשחקים (או סצינות דיגיטליות באופן כללי, שיכולות להוות בסיס למגוון שימושים אחרים) בהתבסס על מנוע ה-Unity הפופולרי יוכלו ליהנות מחבילה מקיפה הכוללת יישומי עזר, מדריכים, חבילות של אובייקטים ותכנים וגם כלי ליישום סקריפטים באופן ויזואלי נגיש – במחיר כולל של 15 דולר בלבד, במקום יותר מ-1,000 דולר במקור. לכאורה.

בסיס איתן לעבודה עם Unity במחיר זעיר

לחצו כאן למעבר אל עמוד חבילת Humble Unity Bundle 2019

לקינוח, הרשומים והנרשמים אל שירות ה-Humble Monthly שמספק חבילת משחקים חדשה מדי חודש בתשלום של 12 דולר (או פחות, בתלות בהטבה שהייתם עשויים לנצל במעמד ההרשמה שלכם) יכולים לקבל גישה כבר עכשיו אל משחק האסטרטגיה המרענן BattleTech ושתי חבילות הרחבה שלו – ובנוסף גם משחק הפלטפורמה Sonic Mania שמחזיר אל חיינו את הקיפוד הכחול הזריז וחבריו.

לצד כל אלו יקבלו הרשומים עוד מספר משחקים, שזהותם תיחשף רק בתחילת החודש הבא, וכך בכל חודש בהמשך בתלות במינוי שלהם. גיימינג נעים

BattleTech המעניין ואחרים מחכים לכם בשירות החודשי

לחצו כאן למעבר אל עמוד שירות ה-Humble Monthly


תגיות
Back to top button
Close
Close