המפתחת של Skyrim מציגה חוש הומור מפתיע • HWzone
גיימינג

המפתחת של Skyrim מציגה חוש הומור מפתיע

גם מודעות עצמית זה חשוב: צפו בקדימון המצחיק והנהדר ל-Skyrim: Very Special Edition

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בין כל המשחקים האמיתיים שהציגה לנו חברת Bethesda במסיבת העיתונאים שלה ב-, בלט משחק אחד שהוא "קצת" יוצא דופן – גם משום שהוא לא ממש קיים באמת, וגם משום שהוא מוכיח במידה מסויימת כי החברה אינה מתעלמת מהביקורת שנשמעה כלפיה במהלך השנים האחרונות בשל החלטות "למחזר" חלק מיצירותיה ולבצע השקות חוזרות שלהן במחיר גבוה.

שיתוף פעולה של המפתחת והמפיצה עם הקומיקאי הפופולרי קיגן-מייקל קי יצר פרסומת בדיונית לגירסה נוספת עבור משחק התפקידים המגה-מצליח Skyrim – הפעם באמצעות הדמיון ופקודות קוליות בלבד, יחד עם לא אחרת מהעוזרת החכמה מבית אמאזון, Alexa. אתם בוודאי כבר יכולים לדמיין כי כל העניין נשמע קצת מגוחך, והסרטון לא מסתיים לפני שאנחנו מקבלים גם "הצצה" לגרסאות נוספות: עבור לוח מחיק, עבור מכשירי פייג'ר נוסטלגיים של וגם עבור מקררים חכמים, באופן טבעי.

נחמד לראות שיש חברות גדולות בשוק שאינם חוששות להראות מעט אנושיות וחוש הומור – לא רק במסגרת המתיחות המקוונות המסורתיות באחד באפריל. ועכשיו נותר לקוות שלא נראה עוד גרסאות חדשות אמיתיות מיותרות של Skyrim, אלא רק עבודה על פרקי ההמשך.

ההלצה אודות משחק ב- דרך לא נותרה רק בפרסומת – מדובר ביכולת שאתם יכולים להוסיף ולנסות גם באמצעות העוזרת האישית שלכם, אם תרצו

משחק מפתיע נוסף בעולם של סדרת Elder Scrolls שיגיע השנה הלכה למעשה הוא Blades, אשר יביא את המותג (כמעט) במלואו לשוק המובייל ב- ובאנדרואיד. לדחוס את כל העולם העשיר והשובה של משחקים כמו Oblivion ו- אל תוך המסך הקטן של הסמארטפון עשוי להיות משהו שנחשב בלתי אפשרי, אך נראה כי היוצרים המקוריים שהופקדו על המשימה הצליחו למצוא את דרך המלך.

המשחק אמנם לא יציע עולם פתוח מלא כמו דומיו בפלטפורמות הביתיות, אך נראה כאילו הוא כן מצליח לזקק את החוויות המרכזיות והמוכרות ביותר למספר מצבי משחק ייעודיים מוצלחים – והוא יעשה זאת ללא תשלום בתור בסיס, לטובת כל הספקנים שירצו להתנסות בעצמם לפני שיחליטו האם יש כאן תוצר ראוי.

בזמן ההמתנה הארוכה הצפויה ל-Elder Scrolls השישי – האלטרנטיבה הניידת הזו עשויה להוות פתרון מעניין לתקופת הביניים

הרשמה מוקדמת לשלב בחינות הבטא העתידי של Blades זמינה כבר עתה באתר של Bethesda, ותאריך ההשקה הרשמי מיועד להגיע בהמשך של שנת 2018. האם אתם מתכננים לנסות את המשחק הזה? בואו לשתף ולדבר על כך בתגובות.


תגיות

תגובה אחת

  1. פחות משהם צוחקים על עצמם הם צוחקים יותר על גברים שלא מרשים להם לשחק במחשב אז הם מחפשים אלטרנטיבות…
    :)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close