ככה תבחרו את עכבר הגיימינג המושלם • HWzone
ציוד הקפיגיימינגמדריכים

ככה תבחרו את עכבר הגיימינג המושלם

שוק הציוד ההיקפי, או במילים אחרות הציוד המקיף את הקופסא המרובעת ומסך ה- LCDמוצף בהיצע רחב מכל הסוגים, המינים והצבעים. השוק למעשה כל כך מוצף במוצרים, עד שאפילו בחיפוש תמים לחלוטין אחר המוצר שיענה לצרכים ולדרישות שלכם, תוכלו בקלות לאבד את הראש ואת המוטיבציה לחיפוש.
 
היצרניות השונות מסביב לגלובוס כבר מזמן קלטו שיש מכרה יהלומים בציוד הנושא את התווית "גיימינג". בעקבות כך – היצרניות החלו בטרנד חדש: הקמת חטיבות חדשות שמטרתם העיקרית של המהנדסים והעובדים בהם היא לענות על השאלה: "רבותיי, תתחילו לחשוב על איך אנחנו מצטרפים לחגיגה".
 
בקצב איטי אך אחיד התחלנו לראות התקדמות: יצרנית שפעם התרכזה רק במארזים וספקים התחילה פתאום בתכנונים לעכבר העתידי של הגיימרים, תוך כדי שהם מבטיחים שזהו! הם פיצחו את הנוסחה לעכבר המושלם.
 
חיפוש ציוד היקפי מתאים עלול להיות משימה קשה במיוחד. הגורמים המובילים לכך הם חוסר הידיעה, חיפוש בערפל, עשרות ביקורות שונות מעשרות אתרים שונים ובכלל יותר מדי היצע ויותר מדי מידע. כל אותם הגורמים שהזכרנו בסופו של דבר מובילים את המשתמש לשבור את הראש, מכיוון שאחרי חיפוש ומחקר כל כך ארוך אחרי המוצר המושלם – התחושה היא שחוזרים לנקודת האפס.
 
עכברים בימינו מציעים מתקדמת שהרוב אפילו לא מודע אליה: עכבר עם חיישן כפול שניחן במהירות שלא הייתה מביישת מכונית פורמולה, שטיחי טפלון בתחתית העכבר שגורמים לו להחליק טוב יותר מהמחליקים על הקרח באולימפיאדה ועוד רבות הדוגמאות.
 
אחרי הכל, אנחנו חיים בעידן טכנולוגי – והטונולוגיה לא זולה בכלל. ליצרניות זה עולה מיליונים, משמע שזה יבוא לידי ביטוי במחירו של העכבר, ואתם – צריכים לסנן בין מה שאתם רוצים בעכבר" לבין מה שאין לכם שום צורך בו.
 
במדריך הבא ננסה לתת לכם מושג או שניים בכל הנוגע לבחירת עכברי גיימינג, החל מהמטרה לשמה אתם צריכים את העכבר, דרך הכרת הסוגים השונים של העכברים ועד לרגע הבחירה עצמה.
אל תסתכל עלי ככה… יש לי גם אופי טוב
למה אני צריך עכבר גיימינג?
 
השאלה הראשונה אותה נשאל היא: "למה אני צריך עכבר גיימינג?". ולמה באמת? ובכן, תחילה נפתח בציטוט נפוץ בקרב הגיימרים: "אני לא צריך שום עכבר גיימינג – אני משיג תוצאה של 50-0 עם עכבר שקנו לי בשוק הפשפשים ליום הולדת 9." והתשובה? נמצאת בגוף השאלה. "כל הכבוד, איזה שחקן טוב אתה!"
 
אבל זה ממש לא הרעיון של עכבר גיימינג וזוהי הטעות המרה והנפוצה. המדע פה הוא פשוט מאוד, ואנחנו יכולים לפצח עבורכם את המיתוס ה-"קנה עכבר טוב – תנצח את כולם" הרווח אצל אוכולסיית הגיימרים הצעירה יותר, בעזרת משפט אחד: "אם אתה גרוע, אז גם עכבר גיימינג שנבנה במיוחד בשבילך לא יעזור לך".
 
עכבר גיימינג הוא כלי ולא שרביט הקסמים של הארי פוטר. הוא כלי המסייע לך להוציא את המירב מהיכולות שלך כשחקן. אז אם כך, מה מציע עכבר גיימינג לעומת עכבר רגיל?
 
ובכן, עכבר גיימינג שם דגש על שלושה קטגוריות עיקריות: נוחות, התאמה למשתמש וביצועים. אבל כמו שכבר אמרתי, לא כל עכבר גיימינג מתאים לכולם. ולא כל חברה המשווקת את ה-"הדבר החם הבא" בשוק ציוד ההיקפי, באמת עושה את המובטח.

1 2 3העמוד הבא
תגיות
Back to top button
Close
Close