ימים של הזדמנויות משתלמות: מבול חבילות גיימינג ב-Humble Bundle

מציאות מדומה, טבע דיגיטלי, משחקים משותפים עם חברים ועוד – כל אלו ממתינים כעת במיזם המשחקים והצדקה הפופולרי שמלווה אותנו כבר מעל לעשור

חובבי גיימינג יקרים, זה הזמן שלכם להזדרז ולהשתדרג – עם שלוש חבילות משחקים שונות ומגוונות שזמינות בפחות מעשירית המחיר המקורי שלהן אשר ממתינות לכם באתר מיזם ה-Humble Bundle, רק למשך כמה ימים (או אפילו כמה שעות) מרגע כתיבת שורות אלו.

הזמינות של חבילה בשם Spring Into VR תסתיים בתוך פחות מיממה – אבל אם יש לכם משקפי מציאות מדומה עבור עולם ה-PC ברשותכם או תכנון לרכוש כאלה מתישהו בזמן הקרוב בכל זאת לא כדאי לוותר על בחינה מקרוב של ההצעה.

בעבור תשלום של דולר אחד בלבד ניתן לקבל כותר העונה לשם Deatached, בתשלום של 14.81 דולר ההיצע יגדל משמעותית עם Swords of Gurrah, Star Trek: Bridge Crew, Surgeon Simulator: Experience Reality ו-Espire 1: VR Operative – ואם תשלמו 15 דולר שהם מעט פחות מ-50 שקלים תקבלו גם את Borderlands 2 VR, Job Simulator ו-Sairento VR.

8 כותרי VR שונים בסך הכולל, מוכרים יותר ופחות, עבור ספריית ה-Steam האישית שלכם במחיר ממוצע של פחות משבעה שקלים עבור כל אחד מהם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Humble Bundle

חבילה בשם Humble Down to Earth Bundle תהיה זמינה למשך עוד מעט יותר מיומיים, עם עד שמונה כותרים שהמשותף להם הוא חיבור למים בפרט ולטבע בכלל – לטובת אלו שמעדיפים חוויות דיגיטליות רגועות יותר עם נופים מרשימים.

תשלום של דולר אחד מספק גישה אל המשחקים Figment ו-Yono and the Celestial Elephants, תשלום של 11.92 דולר או יותר מוסיף את Abzu הנהדר, Never Alone ו-ARIDA: Backland's Awakening ובתמורה למחיר של 15 דולר (כאמור, פחות מ-50 שקלים כולל עמלת ההמרה הצפויה מחברת האשראי שלכם) תקבלו גם את Lost Ember, Summer in Mara ו-Beyond Blue – כולם עבור מחשבים מבוססי חלונות בהתבסס על פלטפורמת ה-Steam, עם ממוצעי ביקורות חיוביים של 76 אחוזים ומעלה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Humble Bundle

חבילה איכותית שלישית, שתהיה זמינה לכם למשך שבוע שלם מעכשיו, נקראת New Couch Classics ומתמקדת במשחקים שהכי נחמד ומהנה לחוות יחד עם חברים באותו חדר ומול אותו מסך, כמעט כמו פעם בימים בשהם חיבור אינטרנט עוד היווה מותרות מופלגת עבור הרוב המוחלט.

שבע משחקים שונים ממתינים לכם בפנים, כאשר בתמורה לדולר אחד תקבלו את Door Kickers: Action Squad בתור מתאבן, בתמורה לתשלום של 8.11 דולר תקבלו גם את 20XX, Nine Parchments ו-Ultimate Chicken Horse הביזארי והמוצלח – ובתמורה ל-10 דולר או פחות מ-35 שקלים תשלימו את הדיל עם Wargroove, Biped ו-Lethal League Blaze.

בסך הכל מדובר בהיצע עם שווי מלא של 118 דולר, שכמובטח יכול להיות אצלכם לתמיד בהנחה של מעל ל-90 אחוזים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Humble Bundle

כקינוח, נציין כי נותרו חמישה ימים גם לטובת שיקול הצטרפות אל שירות ה-Humble Choice מבית ה-Humble Bundle, עם חלוקה של 12 כותרים נבחרים מדי חודש למנויים המשלמים – כאשר ההיצע של אפריל כולל את משחק המירוצים המוצלח F1 2020, משחק הפעולה-הרפתקאות Shenmue 3, כותר ההתגנבות והצליפה Sniper Ghost Warrior: Contracts, משחק הפלטפורמה Skully, משחק האסטרטגיה והניהול Aven Colony ועוד.

משתלם להעיף מבט בעמוד היצע המשחקים המלא – ולשקול הצטרפות במחיר זמני מוזל של 9 דולר בחודש, כלומר 30 שקלים לערך, למשך שלושה חודשים ראשונים (אם אפשרות להתחרט ולבטל את המשך המינוי בכל זמן שתחפצו).

לחצו כאן למעבר אל עמוד משחקי חודש אפריל בשירות ה-Humble Choice

שלוש יצירות עיקריות בולטות ותשע נוספות צנועות יותר – כולן יחד בתמורה למחיר ממוצע מדהים למדי של פחות מדולר אחד למשחק