משתחרר מהבלעדיות: Borderlands 3 מגיע גם אל החנות של Steam • HWzone
גיימינג

משתחרר מהבלעדיות: Borderlands 3 מגיע גם אל החנות של Steam

להיט הפעולה של Gearbox Software יגיע בעוד עשרה ימים לחנות המקוונת הפופולרית של וואלב, אחרי כחצי שנה בה ניתן היה לשחק בו רק דרך ה- Store

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עדיין מסרבים להכיר בלגיטימיות של פלטפורמת ה-Epic Games Store בעולם הגיימינג במחשבים האישיים? יש לנו חדשות טובות – בקרוב מאוד תהיה לכם סיבה אחת פחות לקנא במתחרה הצעירה שקמה לה עבור בשנה האחרונה.

Borderlands 3, כותר הפעולה-תפקידים ההומוריסטי שהושק רשמית ב-13 בספטמבר 2019 עם בלעדיות זמנית עבור ה-Epic Games Store, יסיים את ההתחייבות שלו כלפי Epic Games וינחת גם בפלטפורמת הנודעת חצי שנה בדיוק אחרי התאריך המקורי – ב-13 במרץ 2020, כלומר בעוד עשרה ימים מרגע כתיבת שורות אלו.

המפיצה 2K Games חשפה בדיווח הכלכלי שלה לסוף השנה שעברה כי הכותר הטרי הצליח לצבור מכירות של כ-8 מיליון עותקים עד לסוף השנה שעברה – מספר מרשים לכל הדעות, אם כי ללא פרטים אודות התפלגות המכירות בין תחום הקונסולות למחשבים האישיים קשה להעריך כמה תרמה (או אולי בעצם פגעה) הבלעדיות ל- בהצלחה הכלכלית.

ללא בלעדיות – ועם עוד תוספות תוכן דיגיטליות ללא עלות

עם נחיתת הכותר ב- נוכל להיעזר בשירותים של שירותים סטטיסטיים חיצוניים כמו SteamDB על מנת לקבל מושג על היקפי המכירות – ואולי להצליב אותם עם דיווחים עתידיים של בעלת המותג בכדי להבין כמה תסייע התרחבות הזמינות לפופולריות. בהתחשב בכך שהפרק Borderlands 2 הצליח להגיע למכירות של מעל ל-22 מיליון עותקים, אין וויכוח כי ל-Borderlands 3 יש עוד פוטנציאל גדול מאוד שטרם מומש.

סביר להניח כי מחיר ההשקה של המשחק ב- יהיה גבוה ממחיר המבצע הנמוך ביותר שפגשנו עד היום ב-Epic Store (כ-30 דולר) – אך בכדי לכפר על כך יש להם הזדמנות לרכוש כעת פרקים קודמים בסדרה במחירי קורצים, וזו אפשרות שכלל לא זמינה אצל המתחרה Epic

מפתחת הכותר הבטיחה כי תמשיך בהשקות של עדכוני תוכן תכופים וחינמיים לכל דורש עבור Borderlands 3 במהלך החודשים הקרובים, זאת במקביל לפיתוח ארבע חבילות הרחבה עלילתיות בתשלום שירכיבו את ה-Season Pass של המוצר: אחת מהן כבר הושקה, אחת נוספת העונה לשם Guns, Love and Tentacles תגיע ב-26 במרץ ועוד שתיים אשר טרם נחשפו בהמשך השנה.

Borderlands 3 ימשיך להתבסס על גרסה עדכנית של טכנולוגיית הגנת הקבצים מבית גם כשינחת ב-Steam

האם כבר ניסיתם את Borderlands העדכני בעצמכם? מתכננים לעשות זאת ברגע שיושק דרך Steam? בואו לספר לנו בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close