טיזר מהטוויטר: ההכרזה על Dragon Age 4 מתקרבת • HWzone
גיימינג

טיזר מהטוויטר: ההכרזה על Dragon Age 4 מתקרבת

האם המשחק הגדול הבא מבית וחברת יחזיר אותנו אל העולם של Thedas לאחר הפסקה ארוכה?

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחרי הכשלונות הצורמים של Mass Effect: Andromeda ושל Anthem, נראה כי במפתחת הקנדית המפורסמת מוכנים לפנות אל המותג המודרני המצליח הנותר שלהם בתקווה לזכות בקצת נחת – Dragon Age, שקרוב הרבה יותר בעלילתו וברעיונותיו ליצירות הקלאסיות האהובות Baldur's Gate ו-Neverwinter Nights.

ציוץ בעמוד הרשמי של בטוויטר בישר על יום הולדתו העשירי של המותג, עם ההשקה המקורית של Dragon Age: Origins (שנחשב בעיני רבים לטוב ביותר בסדרה עד היום) ב-3 בנובמבר 2009 – והבטיח עדכון מסויים בעוד חודש מהיום, ב-4 בדצמבר אשר הפך ליום חג בלתי רשמי של המעריצים, תחת הכינוי Dragon 4ge Day.

עשור של Dragon Age חלף במהירות – אולי משום שהמותג נמצא בתרדמת כבר קרוב לחצי עשור

בהתחשב בכך שחלפו כבר חמש שנים מאז הושק המשחק האחרון של סדרת משחקי התפקידים, Dragon Age Inquisition, ניתן להניח כי הכרזה חדשה כלשהי תוכל להתייחס רק לפרק חדש כלשהו ולא לעבר – וזה מביא רבים ברשת לפתח תקוות וציפיות עבור רסיסי מידע ראשונים אודות Dragon Age 4, אשר לפי שמועות שמסתובבות להן ברשת החל את תהליך הפיתוח שלו עוד בשנת 2015 אך נגנז בשל התקדמות שאינה מספקת, והחל את דרכו מחדש בתור כותר עם אלמנטים של עולם מקוון שיתופי בשנה שעברה.

Dragon Age: Inquisition הרגיש כמו חזרה אל מסלול ההצלחות אחרי Dragon Age 2 שהיה פשטני מדי והגיע זמן קצר מדי אחרי Dragon Age המקורי – אך יתכן ש-Dragon Age 4 יהיה שונה בתכלית מכל מה שפגשנו בשנים הקודמות

בהנחה שהמידע אכן מדוייק, האם זה אומר ש-Dragon Age חדש יהיה דומה יותר ל-Anthem העתידני המאכזב, מאשר ליצירות Dragon Age בעבר אשר היוו תמיד חוויה לשחק יחיד? אנחנו ננסה לשמור חסד נעורים ל- ונקווה שהיא תצליח להפתיע לחיוב הפעם, בכל מצב.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close