חינם כאן ועכשיו: משחק איכותי נוסף ללא תשלום ב-Epic Games Store • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

חינם כאן ועכשיו: משחק איכותי נוסף ללא תשלום ב-Epic Games Store

משחק הרפתקאות מרהיב מחכה לכם עכשיו – כמה קליקים והוא אצלכם בספריה הדיגיטלית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אנחנו מקווים מאוד שזכרתם והספקתם לאסוף את צמד הכותרים Faeria ו-Assassin's Creed: Syndicate שהוצעו בצורה חופשית בחנות ה- Store הנודעת במהלך השבוע החולף – ועכשיו זה הזמן להכיר ולאסוף גם את המחליף: InnerSpace.

InnerSpace הוא משחק הרפתקאות וטיסה אשר הושק בתחילת שנת 2018 בידי מפתחת בשם PolyKnight Games תודות לקמפיין מימון המונים מוצלח באתר – ומציע לשחקנים לחקור עולם ססגוני וחלומי בעזרתו של מטוס קטן, בסגנון שנראה כי הושפע לטובה מלהיטים כדוגמת Journey.

לא כל המבקרים והשחקנים אהבו את InnerSpace באותה המידה – אבל כשנותנים לכם אותו ללא תשלום כלל קשה להתלונן וכדאי בהחלט להתנסות

נשמע מסקרן? אתם מוזמנים לקפוץ את אתר החנות Store ולקבל אותו חינם ברגע, במקום תשלום מחיר מלא של 20 דולר בכל שאר ימות השנה – וזה קורץ מאוד מבחינתנו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחק ב-Epic Games Store

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

יחד עם התחלת החלוקה של InnerSpace, עד יום חמישי הבא (ה-5 במרץ), נחשפו גם צמד כותרים שיחליפו אותו במיזם המעולה – אלו יהיו משחק הפלטפורמה וה-Roguelike הדו-מימדי GoNNER ומשחק האסטרטגיה האיכותי Offworld Trading Company. שווה ביותר, כמיטב המסורת.

שני משחקים שונים ומעניינים נוספים מהשנים האחרונות ממתינים בתור בדרך לחלוקה חינמית – החל מיום חמישי הקרוב בשעה 18:00 לפי שעון ישראל


תגיות
Back to top button
Close
Close