חוזרים אל המערב הישן: Red Dead Redemption 2 הוכרז, אבל אל תמהרו לצהול (עדכון)

עדכון: הטריילר הראשון של Red Dead Redemption 2 עלה לרשת, ובדומה לטריילר הראשון עבור V לפני כמה שנים טובות לא מגלה לנו כמעט כלום, אבל בכל זאת מסייע לבאזז סביב המשחק להיבנות.

בטריילר בן הדקה מוצגות לנו בעיקר סביבות מגוונות של טבע פראי ומרשים למראה, מה שגם היה אחת מנקודות החוזק המובהקות של Dead Redemption המקורי. אנחנו גם מקבלים אשרור לכך שהדמות (או אולי הדמויות? מי יודע) אותה נגלם בכותר תהיה חלק משביעייה, כנראה של "החבר'ה הטובים", שנראית רוכבת לכיוון הרים מושלגים לקראת סופו של הוידאו.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מה דעתכם? ספרו לנו בתגובות!

הכתבה המקורית: אחרי יומיים של טיזינג אשר לא השאיר יותר מדי מקום לספקות, המשחק הגדול הבא של Games נחשף

ניתן היה לנחש כי המשחק הבא של המפתחת האמריקאית (או סקוטית, אם מתחשבים בסניף המקורי שלה) Games, אחת מהפופולריות והמצליחות ביותר בעולם המשחקים כולו, לא יהיה המשך נוסף לסדרת שהפכה אותה לאגדה שהיא – ועכשיו אנחנו מקבלים אישור רשמי לכך, עם ההכרזה על Dead Redemption 2, המשך לכותר העולם הפתוח שהושק ב-2010 לדור הקונסולות הקודם בתור 'GTA במערב הפרוע' וזכה להצלחה גדולה מאוד ולביקורות מהללות.

Red Dead Redemption 2 מיועד להגיע בסתיו 2017, כלומר בעוד כשנה מהיום, וטריילר חשיפה ראשון שלו ייחשף בעוד כיומיים, ב-20 באוקטובר. פרטים על המשחק עצמו כמעט ולא קיימים בינתיים, אך התמונה הבודדת שכן יש לנו מרמזת על כך שהפעם נגלם גיבור חדש (ולא את ג'ון מרסטון מהכותר הקודם) שיהיה חלק מקבוצה, ברוח המערבון הקלאסי 'שבעת המופלאים' שבדיוק זכה לחידוש הוליוודי.

rrr3

בנוסף, בעמוד הנחיתה של המשחק החדש מצויין כבר עתה כי הוא יכיל חוויית משחק מקוונת 'חדשה לגמרי' – מה שאומר כי אנו צפויים לראות יישום אונליין נרחב ומתקדם, בדומה ל-Grand Theft Auto Online המצליח מאוד של 5.

rrr
סביר להניח שגם הפרק החדש יפותח בראשותו של סניף San Diego, אשר פיתח גם את שני משחקי סדרת Red Dead הקודמים,את מנוע ה-RAGE המתקדם של , ובגלגולו הקודם כ-Angel Studios היה זה שפיתח את משחקי המירוצים Midtown Madness עבור מיקרוסופט

עם כל זאת, נראה כי יש סיבה אחת פוטנציאלית לדאגה, עבור שחקני ה-PC לכל הפחות – עמוד המשחק אינו כולל כרגע שום אינדיקציה לכך ש-Red Dead Redemption 2 מיועד להגיע למחשבים, אלא רק לוגואים עבור קונסולות ה- וה- 4.

מה עם המחשב האישי? אולי Rockstar בכל זאת מכינה לנו הפתעה נעימה עם ההשקה של הכותר הקודם ושל הכותר החדש יחד עבור קהילת ה-PC Master Race?
מה עם המחשב האישי? אולי בכל זאת מכינה לנו הפתעה נעימה עם ההשקה של הכותר הקודם ושל הכותר החדש יחד עבור קהילת ה- Master Race?

האם מדובר בשגיאה תמימה והמשחק כן יגיע למחשבים האישיים, האם נראה אותו מגיע לשוק ה-PC באיחור (אך בגירסה משופרת) כמו 5? או שאולי בחברה מתכננים לגרוע ביותר עם הזנחה מלאה של הפלטפורמה – בדומה ל- Dead Redemption הראשון שלמרות מגוון שמועות ודיווחים מעולם לא הושק עבורה. בינתיים נוכל רק לנסות ולנחש את התשובה האמיתית – ונמתין לתגובה כלשהי מצד החברה.