חדש: לנסות את Dishonored 2 מבלי לשלם אגורה (עודכן) • HWzone
גיימינגכתבות נבחרות

חדש: לנסות את Dishonored 2 מבלי לשלם אגורה (עודכן)

עדכון: הידד, גירסת הנסיון של Dishonored 2 זמינה מעתה ואילך בצורה רשמית – כל מה שצריך הוא להיכנס אל חשבון ה- שלכם בדפדפן או ביישום השולחני הייעודי, להוריד וליהנות. בהצלחה!

הכתבה המקורית: משחק הפעולה וההתגנבות שהושק בסוף השנה שעברה ממש נחוש לשכנע אתכם לתת לו הזדמנות

הרבעון האחרון של שנת 2016 היה עמוס בצורה בלתי רגילה בכותרי משחק חשובים, מושקעים וגדולים, ובמצב שכזה לא לכולם הייתה הזדמנות להתבלט ולזכות לתהילה שלה היו ראויים. דוגמה אחת לכך עשויה להיות הכותר האחרון של Arkane Studios הצרפתית והמפיצה Softworks – הלוא הוא Dishonored 2, שהגיע אלינו בנובמבר 2016.

הכותר שהמשיך את עלילות מתנקש העילית המיסטי קורבו אטאנו זכה לתגובות חיוביות בהחלט הן מהמבקרים והן מרוב השחקנים, עם ציון של בין 86 ל-88  מתוך 100 ב-Metacritic ו-73 אחוזים של ביקורות חיוביות ממשתמשים ב-, אך נראה שגם זה לא ממש הספיק לו על מנת להפוך ללהיט שאותו קיוו לקבל יוצריו – מה שמביא למהלך מעט מפתיע כעת, קצת פחות מחמישה חודשים אחרי ההשקה.

עדיין מתלבטים אם המשחק המיוחד הזה מצדיק השקעה כספית של כמה עשרות דולרים? החל ממחר יהיה לכם פתרון

החל ממחר, ה-6 באפריל, Dishonored 2 יהיה זמין בפלטפורמת ה-Steam (וגם בחנויות המקוונות של סוני ומיקרוסופט ב-PlayStation 4 וב- One) בגירסת התנסות חינמית וחופשית, שבמסגרתה השחקנים יוכלו להנות משלושת המשימות הראשון במצב העלילתי של הכותר השאפתני, הן בתור קורבו והן בתור הגיבורה השנייה שהצטרפה בפרק זה, הקיסרית אמילי קאלדווין. אם תתלהבו ותחליטו שהמשחק שווה את ההשקעה הכספית שלכם, תוכלו גם לרכוש אותו כעת בחצי ממחירו המומלץ המלא – 30 דולר, ולשמור את מה שהספקתם לבצע במסגרת הגירסה ללא עלות.

זה עשוי להיות די מפתיע, אך נראה כי אחרי שנים שבהם נעלמו בצורה כמעט מוחלטת, 'דמואים' למשחקים (שכיום לרוב זוכים לכינוי גירסת התנסות) עושים קאמבק די משמעותי, כאשר עוד ועוד מפתחים ומפיצים מבינים שטעימה חינמית ממוקדת ומחושבת עשויה לסייע להם לשפר משמעותית את העניין במוצרים שלהם, בייחוד בתקופה שאחרי ההתלהבות הראשונית שהתפוגגה, וגם בעידן בו פלטפורמה כמו מאפשרת לבחור לדרוש החזר כספי על רכישת המשחק גם לאחר שעתיים של התנסות בו.

אחרי Mafia 3, Civilization 6, Resident Evil 7 ו-Rainbow Six: Siege, עוד כותר בולט מצטרף אל טרנד ה'דמואים' המתחדש

אוהבים את הקונספט הזה שמבצע לו קאמבק בעידן הדיגיטלי, או שמבחינתכם מוטב היה להסתדר גם בלעדיו? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות,וגם לספר לנו מה אתם חושבים עד Dishonored 2, על הדרך.

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close