אל תפספסו: Destiny 2 מחולק חינם לזמן מוגבל • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

אל תפספסו: Destiny 2 מחולק חינם לזמן מוגבל

משחק הפעולה המקוון הפופולרי מעוניין להגדיל משמעותית את הקהילה שלו ב- בשנה השניה לקיומו, כך נראה – ומוענק חינם לגמרי ולתמיד במהלך השבועיים הקרובים עבור כל אלו שירצו בכך

לא כולם אהבו את Destiny 2 כשזה הושק רשמית לפני קצת יותר משנה לקונסולות של מיקרוסופט וסוני, וכחודשיים מאוחר יותר גם ל-PC בפעם הראשונה – נשמעו טענות על כך שהוא לא מחדש כמעט שום דבר ביחס לקודמו ואפילו הצהרות כי הוא פחות טוב מ-Destiny המקורי ומחסל למעשה את הבסיס האיתן אשר נוצר בו.

במפתחת Bungie המשיכו להשקיע מאמצים משמעותיים בפיתוח פרק ההמשך עם הרחבות ועדכונים, ונראה כי בסופו של דבר הצליחו למצוא קהל יעד בלתי מבוטל שמקבל ואוהב את היצירה כמו שהיא מבלי להתמקד ביותר מדי השוואות לעבר – וקהל זה עשוי לגדול בצורה משמעותית כעת, כשבחברה מחליטים באופן מפתיע למדי להעניק את חבילת הבסיס של Destiny 2 ללא תשלום לכולם.

דרך חיובית בהחלט לחגוג יום הולדת למשחק וידאו

כל משתמש בעל חשבון בשירות ה-Battle.net (או Blizzard Store) יכול כעת להוסיף אל הספרייה הוירטואלית שלו את Destiny 2 ללא עלות עד ל-18 בנובמבר, ואז להוריד, להתקין ולשחק בו יחד עם אחרים מתי שרק ירצה – אם כי בנקודה הזו ראוי לציין כי המוצר לא יעניק לו גישה אל כל תכני המשחק, שכן חבילת ההרחבה העדכנית Forsaken (אשר כוללת בתוכה גם את חבילות התוכן הקודמות Warmind ו-Curse of Osiris) שנמכרת בנפרד במחיר רשמי של 40 יורו או 40 דולר כוללת הרבה שינויים ותוספות שלא יהיו זמינים לשחקנים "החינמיים".

בכל אופן, מדובר בהצעה מעניינת בהחלט שתאפשר להמוני שחקנים נוספים להתנסות ללא הגבלה ב-Destiny 2 – ואז להגיע בעצמם למסקנה האם הם מעוניינים להשקיע את הסכום הנדרש לקבלת החוויה המלאה, או שהם מסתפקים במה שקיים אצלם. ב-Bungie ובמפיצה Activision- מקווים כמובן שהמהלך ידרבן יותר ויותר צרכנים לרכוש את Forsaken, וגם את המטבע הוירטואלי שבאמצעותו מצבעות הרכישות והעסקאות השונות בתוך יקום המשחק ואת חבילת ה-Annual Pass שתעניק גישה לעוד שלוש חבילות תוכן המתוכננות להגיע עד ליום הולדתו השני של הכותר בשנת 2019.

ליוצרים יהיו מספיק הזדמנויות להרוויח על חשבונם של השחקנים גם כאשר תוכן הבסיס הוא חינמי – ולא נופתע לגלות כי מה שמתחיל בתור חלוקה לזמן מוגבל בלבד יהפוך לקבוע בהמשך – כשכולם יוכלו לגשת ל-Destiny 2 הבסיסי

אתם כבר שיחקתם ב-Destiny 2? מתכננים לשחק בו תודות לדיל הנוכחי? בואו לדבר על זה בתגובות!

תגיות

4 תגובות

 1. תודה. ננסה, מה אפשר להפסיד חוץ מכמה שעות…
  מישהו יכול לחוות דעה על המשחק ועל שאר ההרחבות?

  1. המשחק עצמו סבבה אבל נגמר מה לעשות מאד מהר ואז הם מתחילים לדרוש את האשראי שלך לחבילות הרחבה.

   1. תודה. אני כבר התקנתי ואנסה לראות אם אני מתחבר.
    זה משחק שכיף לשחק סולו או רק עם חברים?

 2. רוב המשחק אפשר סולו אבל בסוף אתה צריך אנשים, לא חייב חברים אפשר גם למצוא קבוצות בדיסקורד או משהו

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close