התקווה של EA: דרישות מערכת רשמיות ל-Star Wars Jedi - Fallen Order • HWzone
גיימינג

התקווה של EA: דרישות מערכת רשמיות ל-Star Wars Jedi – Fallen Order

עם דרישה מומלצת מאסיבית לנפח דינאמי שגרמה להרבה גבות להתרומם ולאחר מכך זכתה לריכוך – משחק התפקידים השאפתני החדש ביקום מלחמת הכוכבים נמצא במישורת האחרונה בהחלט לפני ההשקה הרשמית

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


למפיצה EA Games יש השקה אחת מרכזית של כותר חדש לחלוטין, שאינו חלק ממותג וותיק המתחדש מדי שנה או שנתיים, בשנת 2019 – והיא מתקרבת במהירות. המשחק הזה הוא Jedi: Fallen Order שינסה להחזיר את יוקרת הגיימינג ממנה נהנה המותג אי שם בשנות התשעים ובתחילת שנות האלפיים – ועכשיו אנחנו יודעים שהוא ידרוש חומרה מתקדמת למדי בכדי לפעול ולהיראות במיטבו.

הרף המינימלי להפעלת כותר הפעולה-תפקידים-הרפתקאות מבית יוצרי סדרת Titanfall (וגם סדרת Call of Duty, בגלגול קדום) ידרוש מעבד Core i3-3220 כפול ליבה של אינטל או מעבד FX-6100 משושה של מעידן הבולדוזר, זכרון דינאמי בנפח 8GB, כרטיס גראפי מדגם GeForce GTX 650 או מדגם HD 7750 ונפח פנוי של 55GB בכונן האחסון – דרישות סבירות בהחלט שכל מחשב סביר למטרת גיימינג אשר נבנה בחמש השנים האחרונות אמור לעמוד בהן.

מוכנים להתחיל עוד מסע לגילוי כוחות הג'דיי הפנימיים? בעוד קצת פחות מחודש זה יקרה

הדרישות המומלצות לחוויה מיטבית ב-Fallen Order קשוחות הרבה יותר וכוללות מעבד Core i7-6700K מרובע או מעבד Ryzen 7 1700 מתומן יחד עם כרטיס GeForce GTX 1070 או כרטיס Vega 56 ו-16GB של דינאמי – זאת לאחר תיקון מהיר שהגיע בעקבות הכרזה מקורית עם דרישה ללא פחות מ-32GB של DRAM ויצרה הדים שליליים ברשת.

נקווה שהכותר אכן יוכל להגיע לביצועים מירביים עם 16GB של דינאמי – ולא מדובר כאן בהתקפלות שנועדה להרגיע את קהל הגיימרים ותיצור בפועל צוואר בקבוק בלתי צפוי כלשהו עבור חלק מהרוכשים של הכותר.

אחרי קבלת הפנים הקרירה של Battlefront 2, ב-EA מנסים גישה חדשה עם משחק שכולל חוויה עלילתית לשחקן יחיד בלבד, ללא מצבי משחק מקוונים, ללא מיקרו-עסקאות בכסף אמיתי ואפילו ללא תוכניות לתוספי DLC כלשהם – אם כי אלו שיבצעו רכישה מוקדמת של אחת מגרסאות המשחק כן יקבלו מספר בונוסים בדמות חפצים שישפיעו על המראה החיצוני של דמויות במשחק. האם גישה שכזו באמת יכולה להצליח בעולם הגיימינג המודרני?

Star Wars Jedi: Fallen Order יושק בעוד חודש, ב-15 בנובמבר, עבור קונסולות ה- וה- ועבור המחשבים האישיים. האם אתם מתכננים לרכוש אותו ולשחק בו? ספרו לנו בתגובות.

עדכון: Fallen Order הזדהב באופן רשמי (מה שאומר כי הפיתוח המרכזי עבורו הושלם, ונשלח לשכפול המוני עבור שיווק במדיות פיזיות וגם אל פלטפורמות הרשת בהן ישווק), ובמקביל אנו זוכים לכמה וכמה סרטוני משחקיות ארוכים עדכניים ממנו, בכדי שנוכל להתרשם מהתוצר כשהוא קרוב במיוחד לזה הסופי אשר צפוי לנו באמצע החודש הבא. צפייה מהנה!


תגיות

3 תגובות

  1. נקווה שהגרפיקה תדרוש את המפרט הנ"ל ולא הפורט הגרוע.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close