המשחק המערבי של היוצר היפני האגדי מוכן להשקה • HWzone
גיימינג

המשחק המערבי של היוצר היפני האגדי מוכן להשקה

הכותר הייחודי ReCore מקבל דרישות מערכת רשמיות וסרטון משחקיות ארוך, לרגל ההשקה בשבוע הבא למחשבים האישיים ולקונסולות ה- One

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחד הפרוייקטים המסקרנים ביותר בשנה הזו, וכנראה גם בעלי רמת הסיכון המשמעותית ביותר, הוא ללא צל של ספק ReCore – כותר הרפתקאות ופעולה מגוף  שלישי שהוא מותג חדש לגמרי, ומגיע עם שושלת מפוארת והרבה מאוד דברים להוכיח.

בשבוע הבא יזדמן לנו לבדוק בעצמנו כיצד יוצריו של המשחק הזה, שאחד מהם הוא קייג'י אינפאונה אשר יצר את סדרת Mega-Man הנודעת ואילו שניים אחרים הם אלה שהיו אחראים על שלושת משחקי Metroid Prime המוצלחים, הצליחו להתמודד עם הלחץ הזה – ובינתיים יש לנו את דרישות החומרה הרשמיות שלו, וגם סרטון חדש בן 15 דקות שיסייע להבין בצורה טובה יותר על מה מדובר כאן, והאם זה שווה את תשומת הלב שלכם.

מבחינת המפרט, השחקנים יזדקקו לספק מערכת מינימלית עם מעבד Core i5-4460 מרובע ליבות של אינטל או מעבד FX-6300 משושה מבית , זכרון RAM של 8GB או יותר וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 660 או 'מדגם Radeon R7' של (אנחנו מעריכים שהכוונה היא ל- R7 260X או טוב יותר), בתוספת לחלונות 10 עדכנית כמובן.

תהיה הפתעה נעימה?
תהיה הפתעה נעימה?

הדרישות המומלצות עבור הכותר כוללות כבר מעבד Core i5-4690 מרובע ליבות או מעבד מקביל מבית , זכרון RAM של 16GB או יותר, מערכת חלונות 10 וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 970 ומקבילה שלו מבית .

המשחק תומך גם בתוכנית ה-Play Anywhere של מיקרוסופט, כך שבעלי עותק Xbox של הכותר יוכלו לשחק בו גם במחשב האישי, עם אותן השמירות
המשחק תומך גם בתוכנית ה-Play Anywhere של מיקרוסופט, כך שבעלי עותק של הכותר יוכלו לשחק בו גם במחשב האישי, עם אותן השמירות

ניכר כי גם במקרה הזה הדגש על חומרה של אינטל ו- היא משמעותית יותר בהשוואה לפירוט המועט שניתן לחומרה מבית – וכמו כן ראוי לציין כי כותר זה יספק תמיכה בתקן ה- 11 בלבד, לפחות בתחילת הדרך. ReCore יוצע עם תג מחיר מלא של 40 דולר, על אף היותו מוגדר כמשחק בפרופיל גבוה ובאורך מלא.

נתראה ב-13 בספטמבר
נתראה ב-13 בספטמבר

סרטון המשחקיות עצמו זכה לתגובות לא ממש מחמיאות ונראה כי איכזב הרבה מעריצים שציפו למשחקיות שונה ומלוטשת יותר – אך אנחנו מוכנים לתת ל-ReCore הזדמנות להנות מהספק, עד שתגיע לה הגירסה הסופית והמלאה. נחזיק אצבעות לכך שלא תהיה כאן אכזבה מרה נוספת, כמו פרוייקט Mighty No.9 הקודם של אינפאונה.


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close