המזדרזים מרוויחים: משחקים איכותיים חינם מרחבי הרשת

בואו לאסוף כמה כותרים נאים מבלי לשלם אפילו אגורה במהלך הימים הקרובים

התגעגעתם לקבל משחקים ללא צורך בתשלום עבורם? אנחנו חוזרים עם עוד רשימה שכדאי לכם להכיר ולאסוף לעצמכם כמה שיותר מהר.

באתר מיזם ה-Humble Bundle מחלקים ביממה הקרובה לכל המשתמשים הרשומים, חדשים וקיימים כאחד, עותק ממשחק האסטרטגיה והניהול Surviving Mars שהושק במקור ב-2018 – במהדורת הדלוקס הדיגיטלית שלו, עם קוד הפעלה עבור חשבון ה-Steam שלכם שיתקבל מיד עם ההזדהות והלחיצה על הכפתור הנכון.

שימוש לב כי אותו קוד הפעלה שיוצג לכם נדרש להזין בחשבון ה-Steam בזריזות – אחרת תוקפו יפוג בתוך מספר שבועות. לאחר שהכותר יהיה כבר אצלכם בספרייה הדיגיטלית הוא יישאר שם לנצח, כמובן, מחכה בסבלנות ליום בו תחליטו להוריד אותו, להתקין אותו ולבלות איתו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החלוקה באתר ה-Humble Bundle

Surviving Mars

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

מה-Humble Bundle שמחלק משחקים שיופעלו דרך Steam נדלג ישירות אל המקור – שם יש לכם מעט יותר מיממה לאסוף את משחק האקשן המינימליסטי Titan Souls, שזכה להערכה רבה ממבקרים ושחקנים כשהוצג בשנת 2015 ומזכיר ברוחו את Shadow of the Colossus האגדי על ידי התמקדות בקרבות מאתגרים וייחודיים נגד מספר "בוסים" מרכזיים והפחתה של כל טקטיקות מריחת הזמן שמופיעות בדרך כלל בהפסקות בין כל מפגש שכזה ביצירות אחרות.

הסיבה שמאחורי הנדיבות יוצאת הדופן הזו היא Death's Door, המשחק הבא של מפתחת האינדי Acid Nerve שפיתחה את Titan Souls – שמתקרב אל מועד ההשקה שלו ומקווה לזכות בכמה שיותר הכרה ונקודות זכות בדרך לשם. אותנו לא תשמעו מתלוננים על השיטה – זה בטוח.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Titan Souls

לקינוח, משחק נוסף שיהיה חינמי ב-Steam (וגם בחנות הדיגיטלית של מיקרוסופט) במהלך כל חודש יוני, אשר מוכר גם בתור חודש הגאווה – כותר ההרפתקאות המוערך Tell Me Why שהושק במהלך השנה שעברה ועוסק בנושאים שאינם נפוצים בתחום משחקי הוידאו. אם אתם נהנים מעלילה טובה ומכתיבה איכותית, שווה להשקיע כמה שניות וכמה קליקים על מנת להוסיף גם את המשחק הזה אל האוסף האישי שלכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Tell Me Why