הכירו את Reconquest: עוד משחק שחולם להיות היורש ל-C&C: Generals • HWzone
גיימינג

הכירו את Reconquest: עוד משחק שחולם להיות היורש ל-C&C: Generals

מפתחת אינדי חדשה וצנועה מציגה משחק אסטרטגיה בזמן אמת אשר מעמיד פנים כאילו שנות התשעים מעולם לא עזבו אותנו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


13 שנים חלפו להן מאז הושק Command & Conquer: Generals, בתור השריד האחרון של הסדרה שעוד פותח ועוצב בחלקו בידי האנשים שיצרו אותה במקור – ונראה שהמעריצים עדיין מחפשים אחר כותר אסטרטגיה בזמן אמת חדש שידע לספק את אותה חוויית משחק מהירה ומאתגרת, בעולם שאינו עתידני או דמיוני במיוחד.

במהלך השנים ראינו כמה נסיונות ליצור יורש רוחני ראוי לאותו כותר נהדר, אך נראה כי כל אחד מהם הצליח במשימה באופן חלקי בלבד במשימה, וכס המלכות עבור 'היורש' נותר ריק בסופו של דבר, ללא אף מתמודד שמצליח להעניק את אותה חוויה נוסטלגית ואיכותית.

יש עתיד?
יש עתיד?

בחודש הבא מיועד להגיע אל השוק מתחרה נוסף וצנוע – Reconquest, משחק RTS חדש מבית מפתחת זעירה העונה לשם StormCube Games, ולא חוששת לציין את משחקי C&C ו-Dune 2 (גם הוא מבית סטודיו Westwood האגדי) בתור מקור ההשראה והשאיפות שלה.

Reconquest מתרחש בתקופה שאחרי מלחמת עולם שלישית, כשהמין האנושי נמצא במרחק של כמה צעדים בלבד מהשמדה עצמית, וקרבות בין 'כוחות אורבניים' ל'כוחות פורעי חוק' על מעט המשאבים שעוד נותרו הם מה שעומד במרכז עולם המשחק.

המשחק יושק עם צמד קמפיינים עלילתיים לשחקן יחיד בני עשר משימות כל אחד, מצב משחק יחיד בו השחקן יוכל להתחרות בעד שלושה אויבים שבהם ישלוט המשחק וב-8 מפות שונות, וגם מצב משחק שנקרא Trapped וכולל שמונה משימות נפרדות שנוצרו ספציפית בידי המפתחים בכדי לספק אתגר נוסף – לא יהיה כאן מצב מקוון ומרובה משתתפים, לפחות בתחילת הדרך.

אנחנו מקווים מאוד שלמפתחים יש כוונה להרחיב את יקום המשחק אל מעבר למפות מדבריות גנריות
אנחנו מקווים מאוד שלמפתחים יש כוונה להרחיב את יקום המשחק אל מעבר למפות מדבריות גנריות

Reconquest מיועד להשקה רשמית בעוד מעט פחות מחודש ב-16 בדצמבר, עם תג מחיר שטרם נחשף. כל מה שמופיע עד כה באתר הכותר ב- ובאתר המפתחת נראה דל למדי, אך בעל פוטנציאל – ולנו נותר רק לתת לחברה הקטנה להנות מהספק לעת עתה, ולקוות שנופתע לטובה מתוצר סופי שיהיה עשיר ומלוטש יותר. מה דעתכם?


תגיות

16 תגובות

  1. Eldar Bar-Or Eran Kares Yaneer Escappa ? נו מה יהיה כמה משחקים עוד אראה לכם את שתבחרו איך קרס יפסיד?

  2. הגרפיקה לא נראת איכותית בכלל.. משחקיות ואפקטים איטיים מידי
    לצערי הרב כנראה שלא נראה יורש לGenerals..

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close