הכירו את המשחקים המובילים של השנה, על פי Steam • HWzone
גיימינגכתבות נבחרות

הכירו את המשחקים המובילים של השנה, על פי Steam

חנות הגיימינג המובילה מציעה לנו את הכותרים שכל חובב משחקים חייב להכיר, לפי חמש קטגוריות שונות

כמו בשנת 2016, גם שנת 2017 זוכה לסיכום רשמי משלה בפלטפורמת המשחקים מבית חברת וואלב, שמפרטת לנו מה הם המשחקים המובילים בשירות – לטובת כל אלו שלא עקבו אחר ההתפתחויות באופן רציף.

רשימת הטובים ביותר של השנה מחולקת לנמכרים ביותר בשנת 2017 כולה, לפי ארבע תתי קטגוריות שונות של 'פלטינה', 'זהב', 'כסף' ו'ארד', המשחקים הפופולריים ביותר בכל חודש בשנה, המשחקים הפופולריים ביותר לתחום המציאות המדומה, המשחקים המוצלחים ביותר שיצאו במהלך השנה מתוכנית ה-Early Access הנודעת וזכו להשקה רשמית מלאה – והמשחקים שבהם שיחקו הכי הרבה שחקנים בו זמנית, עם חלוקה לפי 100,000 שחקנים במקביל או יותר, 50,000 שחקנים במקביל ומעלה, 25,000 שחקנים ו-15,000 שחקנים.

הטובים ביותר שיש ל- להציע זה כאן

בחלק מהקטגוריות הללו לא תמצאו יותר מדי הפתעות – משחקים כמו Dota 2, Counter Strike: GO, 5 וכמובן PUBG הענקי מובילים את המדדים, אך כן ניתן לטעון ששמות כמו Ghost Recon: Wildlands או Divinity: Original Sin 2 שמופיעים לצידם בתור שניים מ-12 הכותרים הכי נמכרים של השנה מהווים הפתעה נעימה שלא בהכרח היינו מצליחים לנבא אותה מבעוד מועד.

PUBG היה ראוי לקבל קטגוריה משל עצמו – אך יסתפק בלהיות בפסגה יחד עם שמונה משחקים אחרים

ברשימת הלהיטים הגדולים שיצאו מתוכנית ה-Early Access לגישה ליצירות שטרם סיימנו את תהליך הפיתוח המרכזי שלהן ניתן לציין את Ultimate Epic Battle Simulator המרענן, Road Redemption שהיווה החייאה של משחק צנוע משנות התשעים ו-Darkwood אשר הוצע במקביל חינם לגמרי על ידי המפתחים דרך רשת הביטורנט (לטובת כל אלו שלא יכולים להרשות לעצמם רכישה שלו) בתור הבולטים מכולם – ואילו בקטגוריית ה-VR אלו הם Fallout 4 בגירסת המציאות המדומה שלו אשר הושק רק בתחילת חודש דצמבר, המשחק שמבוסס על הסדרה 'ריק ומורטי' ואפליקציית ה-Tilt Brush של לציור בסגנון חופשי.

אם אתם מתכננים לרכוש משקפי בעתיד הקרוב – זו כנראה רשימה מועילה מאוד של מוצרים שכדאי להתנסות בהם כבר בתחילת הדרך

אז מי הם משחקי השנה עבורכם בספריית ה- האישית שלכם, והאם הם מופיעים גם בסיכום של השירות עצמו, או משתייכים אל "השוליים" שלא זוכים להכרה ואהבה ראויות? בואו לשתף בתגובות.

אל תתבלבלו בין הרשימות שלמעלה לפרסים שחולקו ב- לפני כשבועיים – בהתבסס על הצבעות של המשתמשים עצמם

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close