ההפתעות לא מסתיימות: שני משחקים חינמיים נוספים זמינים עבור כולם

ההפתעה הבאה מבית Epic Games Store מצליחה לעמוד בציפיות ואפילו להתעלות עליהן – וגם ב-Steam יש מתנה קטנה שממתינה לכם עד לאמצע השבוע הבא

סוף שבוע נוסף מתחיל לו באופן משמח עם חלוקה חינמית חדשה בפלטפורמת ה-EGS – כזו שנשמרה בסוד עד לרגע האחרון והצליחה להפתיע אותנו גם אחרי הבשורה הבומבסטית שבחלוקת Borderlands 3 שהתרחשה בשבוע שעבר.

החינמי התורן מ-Epic Games, שיהיה זמין עד ליום חמישי ה-2 ביוני, הוא בעצם חבילה של שלושה משחקים אגדיים במלוא מובן המילה: BioShock: The Collection, עם הגרסאות המעודכנות (Remastered) עבור BioShock המקורי ועבור BioShock 2 ובנוסף החבילה המלאה של BioShock Infinite עם ההרחבות ותוספי ה-DLC שלו. הכל יחד עם שווי מוצהר מלא של לא פחות מ-225 שקלים – כעת חינם לחלוטין לכל המשתמשים הרשומים של הפלטפורמה.

לא נותר לנו אלא להפציר בכל לנצל את ההזדמנות הזו בשיא הרצינות וכמה שיותר מהר, אפילו אם כבר שיחקתם בכותרים האלו בעבר, אפילו אם יש בבעלותכם כמה מהם בפלטפורמות מקבילות – ואפילו אם יש לכם את אותה חבילה בדיוק בפלטפורמה אחרת, כי למה לא בעצם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת החבילה ב-Epic Games Store

בחמישי הבא ייחשף משחק חינמי מסתורי נוסף – ואחרי שתי ההצלחות הנאות בשבועיים האחרונים הפעם אנחנו כבר נהיה מוכנים למאורע, עם ציפיות שמגיעות כמעט עד השמיים. באותה נשימה, נזכיר כי ב-Epic Games Store ממשיך לו מיזם ה-Mega Sale עם מאות הנחות קורצות עד מאוד על כותרים וותיקים ועדכניים, חלקם בלעדיים – שווה לעשות סיבוב ולבדוק על מה המהומה.

בונוס נוסף מחכה מעבר לפינה בחנות המקוונת של Steam, מעכשיו ועד ליום חמישי הבא – משחק הניהול והטקטיקה הייחודי Bomber Crew עם 88 אחוזי ביקורות חיוביות בהתבסס על קרוב ל-10,000 חוות דעת שונות, במסגרת סוף שבוע של הוזלות והנחות מטעם המפיצה Curve Digital.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Steam