הגיימינג יחכה: גם כנס המשחקים הגדול בעולם מבוטל • HWzone
גיימינג

הגיימינג יחכה: גם כנס המשחקים הגדול בעולם מבוטל

אירוע ה- הגדול בלוס אנג'לס שתוכנן להתחיל בחודש יוני מצטרף אל עשרות כינוסים גדולים אחרים – ולא יתקיים השנה כלל

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אי אפשר לטעון כי התפתחות שכזו לא הייתה צפויה מראש, בהתחשב בהמשך ההתפשטות של נגיף הקורונה ברחבי העולם ובארצות הברית בפרט: כנס ה- (או Electronic Entertainment Expo) המתקיים בחודש יוני במרכז הכנסים של לוס אנג'לס מאז שנת 1995 בוטל באופן רשמי לאחר כמה שבועות של חששות והערכות – לראשונה מאז החלה המסורת אשר הפכה אותו למוביל ולנחש ביותר בתחום משחקי הוידאו.

עד שנת 2016 הכנס היה מיועד למקצוענים בתעשיית המשחקים בלבד, מה שלא מנע ממנו להביא לנוכחות של עשרות אלפי מבקרים בכל שנה – והחל מ-2017 התווספה אפשרות לכמות מסויימת של מעריצים נלהבים להצטרף אל השגעון, אשר הקפיצה את הנוכחות לנתונים מרשימים עוד יותר של מעל ל-65,000 מבקרים בשלושת השנים האחרונות. האירוע המתוכנן לשנה הנוכחית היה מיועד להפוך לגדול ביותר אי-פעם עם 25,000 כרטיסים זמינים לקהל כללי לעומת 15,000 כרטיסים שכאלה בעבר – אך כעת כל התוכניות הללו יאלצו להמתין לשנת 2021.

ההכרזה הרשמית באתר התערוכה – מעציב בהחלט, אך גם צפוי מראש

לאחר כמה ימים בהן קיבלנו הכרזות מצד חברות גיימינג שונות על ביטול השתתפותן בכנס המתקרב לאיטו בשל חשש מחשיפה לנשאי הנגיף המסוכן – הגיעה הודעה רשמית מטעם חברת ESA המארגנת על ביטול מלא. אנחנו מקווים ומאמינים כי מרבות ההצגות וההכרזות שתוכננו לאירוע יגיעו בכל זאת במהלך חודש יוני – אך כנראה יהיו מפוזרות לפרק זמן גדול יותר, במקום להתמקד בשלושה ימי תערוכה מרוכזים בין ה-9.6 ל-11.6.

נחזיק אצבעות לקאמבק זוהר ומוצלח במהלך 2021 – ולהמשך פריחה של תחום המשחקים גם ללא אירוע הדגל המפורסם

בניגוד לעולמות בידור אחרים שסובלים קשות כתוצאה מחששות והנחיות הקורונה, נראה כי עולם הגיימינג המהווה פעילות ביתית ברוב המקרים עשוי לפרוח תחת המגיפה, כאשר רבים ברחבי העולם נמצאים בבידוד או פשוט ממעטים לצאת שלא לצורך ומעוניינים במעט אסקפיזם דיגיטלי – לא נופתע כלל לראות את החברות הפועלות בתחום מנסות שיטות חדשות ומעניינות להרחיב את קהל המעריצים שלהן בזמן הקרוב.


תגיות
Back to top button
Close
Close